web analytics
apr 152013
 

Veľmi rád cestujem autom a často sa pohybujem v Čechách. Pri jednej mojej návšteve na Vysočine však malo moje auto nejaké problémy a tak som poprosil príbuzných, aby mi doporučili nejaký autoservis. Nešlo o nič vážne, no domov je cesta ďaleká a nechcel som ostať nikde cestou „visieť“.

Doporučili mi neďaleký autoservis v Jihlave, ktorý sa špecializuje na záručný aj pozáručný servis áut a ich opravy. Moje auto opravili celkom rýchlo a kým bolo v rukách zručných automechanikov, trochu som sa tam poobzeral.

Firma tiež predáva nové autá a k nim poskytuje už spomínaný servis alebo montáž príslušenstva.

Zaujímavosťou je tiež predaj jazdených áut. Kto hľadá zánovné, nie veľmi jazdené auto v dobrom stave, určite si u nich vyberie. Jazdené garantované autá môžu byť cenove zaujímavou alternatívou pre veľa ľudí. Nové autá si nie každý môže dovoliť.

Keď nabudúce budem zase v Jihlave alebo okolí, už viem kam zájdem, ak by to moje auto zase potrebovalo.

 Zanechať komentár

Môžete používať tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.