web analytics
máj 162012
 

Ako si tak včera doobeda prepínam stanice v telke, náhodou som natrafila na môj obľúbený program o zdravom chudnutí. A predstavte si, na Jojke. Síce sú to staršie diely, ale to vôbec pri takomto type programu nevadí. Rady sú vždy aktuálne.

Celkom som sa potešila. Po všetkých tých programoch o chudnutí, ktoré sa na Slovensku doteraz vysielali a ktoré ľudí s nadváhou skôr zosmiešňovali, ako by im seriózne poradili.

Toto je naozaj serózny program, kde radí lekárka internistka a výživový poradca. Nové časti vysiela TV Prima každý štvrtok o 21:20. U nás na Jojke to dávajú každý pracovný deň o 10:55 hodine. Viem, že táto hodina asi nie každému vyhovuje, ale čo už, vždy lepšie, ako keby to nedávali vôbec.

Dnes som pozrela do programu a radosť ma prešla. Tento týždeň to ešte vysielajú, no v pondelok budúci týždeň je zrejme posledná časť, lebo v utorok už ide v tom čase niečo iné.

Tak ak chcete vidieť aspoň niekoľko častí, zapnite si dnes TV JOJ o 10:55.

 Zanechať komentár

Môžete používať tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.