web analytics
okt 192013
 
police

Oproti minulosti môžeme konštatovať enormný nárast dostatku akéhokoľvek tovaru v našej obchodnej sieti. Aj keď pojem „našej“ je asi dosť odvážny. Drvivá väčšina veľkých predajní má síce slovenských zamestnancov, ale nie vlastníkov. A podobne je to aj s tovarom, rýdzo slovenského je akosi pomenej. Dnes ale vôbec neznamená, že dovozové rovná sa kvalitné, ale celom určite to znamená zníženie počtu zamestnaných a teda aj zarábajúcich občanov. A teda celkove zníženú kúpyschopnosť a tým ďalšie obmedzenie domácej produkcie. Kto by vyrábal, keď nie je komu predávať?

Každý výrobca, ktorý na Slovensku vyrába kvalitné produkty, si zaslúži našu pozornosť a na police na stenu ocenenie. Za snahu aj výsledky. A pokiaľ takéto výrobky predáva nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí, celkom iste ide o kvalitné výrobky, ktoré si zaslúžia našu pozornosť a mali by sme ich brať do úvahy, pokiaľ uvažujeme o nákupe podobných produktov.

Keď chcete rozšíriť možnosti uskladnenia úrody zo svojej záhrady a doplniť policový systém o nové regále, skúste zvážiť ponuku výrobcu http://regalsistem.sk. Ak ste zvyknutý na regále z nejakého hobbymarketu, tak tam máte možnosť kúpiť alebo nekúpiť vystavenú zostavu. Možno ešte si tak vyberiete z dvoch farieb regalov.

regál

Policový systém od regalsistem.sk je iný. Samotné zvislé konzoly pre regále sú dodávané vo viacerých výškach. Police k nim majú rôznu šírku aj hĺbku, takže ideálne využite svoj priestor a samozrejme si môžete vybrať police rôznej nosnosti, podľa toho, čo na nich plánujete skladovať. Ale nie je regál ako regál, okrem obyčajnej rovnej police sú v ponuke ja vaňové police, pre každého kto skladuje drobné predmety a nechce ich zbierať po zemi.

Zdá sa vám, že je až priveľa možností a strácate sa? Ideálne je potom využiť pomôcku s názvom on-line návrhár a interaktívne si svoj policový systém poskladať v počítači a potom hotový objednať.

 Zanechať komentár

Môžete používať tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.