Prémiové superpotraviny

chlorella_2.jpg.400x400_q85

Verili by ste, že naše telo je úplne sebestačné? Že ak mu dodáme potrebné živiny, dokáže samo zabezpečiť všetky životne dôležité pochody? Že dokáže bez problémov vytvárať nové buky a tkanivá, regenerovať ich a tak nám umožňuje užívať si zdravie a dlhý život? Jedinou, no základnou podmienkou, aby toto všetko organizmus dokázal, je prísun kvalitnej potravy. Mohlo by sa zdať, že splnenie tejto podmienky predsa nemôže byť v dnešnej dobe nijaký problém. Opak je však pravdou. Naše bežné potraviny už dávno nie sú tým, čím bývali. Mnohým chýbajú dokonca aj tie základné zložky. Kvalitné superpotraviny sa tak stávajú doslova nevyhnutnosťou.


Potravín bohatých na väčšinu dôležitých látok nie je v našej prírode až tak mnoho. A hoci nášmu telu najviac vyhovujú práve tie, ktoré vyrástli a ich plody dozreli v našej záhrade či na neďalekom poli, obohatiť si jedálniček o superpotraviny je zvlášť vhodné. Najmä ak naše telo stráda. Cítime sa unavení, chorľaví, bolí nás hlava či kĺby. Dopriať si však kvalitné superpotraviny nemusíme len vtedy. Ak ich totiž zaradíme do akéhosi každodenného rituálu, naše telo dostane všetko potrebné a udržíme si tak pevné zdravie na dlhé roky.

Superpotraviny – keď menej je viac

goji_1.jpg.400x400_q85 Čo teda označujeme pojmom „superpotraviny“? Väčšina z vás o nich už určite počula. Môžu to byť takzvané zelené potraviny, ako je Mladý jačmeň, Chlorella či spirulina. Z ovocia sa za elixír dlhovekosti považuje exotické Goji. U nás známe ako Kustovnica čínska. Ale aj vzácne huby ako napríklad Cordyceps. Aj keď Arganový olej nemožno nazvať pravou superpotravinou, pretože sa používa skôr zvonka, svojimi účinkami za kvalitnými superpotravinami nijako nezaostáva. Tak ako ostatné, už spomenuté najkvalitnejšie superpotraviny, pôsobí blahodárne už v malých dávkach. Jedna až dve kvapky denne, nanesené na kožu, ju vypnú a zbavia vrások aj prebytočného mazu.

Najkvalitnejšie superpotraviny na váš stôl

Aby ste nemuseli špekulovať a strácať čas hľadaním po regáloch obchodov, mám pre vás riešenie. Tie najkvalitnejšie superpotraviny na trhu nájdete na jednom mieste. V internetovom obchode http://www.puntura.cz/. Nie ich je síce veľa, no vybrané sú o to starostlivejšie. A nielen to. Ich veľkým plusom sú overení dodávatelia východzích surovín ako aj precízne navrhnuté obaly z tých najkvalitnejších materiálov. Ak by ste chceli dopriať extra dávku zdravia aj svojim známym či priateľom, o zabalenie takéhoto darčeka sa starať nemusíte. Superpotraviny v darčekovom balení už rovno dostanete. No povedzte, nie je toto dokonalý servis?

 

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.