web analytics
mar 022013
 
Sms zdarma do všetkých sietí

Podľa štatistík je u nás viacej mobilov, ako ľudí. Či vlastne SIM kariet, pretože SIM kartu už majú aj všelijaké automatické zariadenia, len to operátori vo svojich štatistikách neradi priznávajú. No v každom prípade je len málo ľudí, ktorí by mobilne nekomunikovali. A ako to už býva, sto ľudí, sto chutí a niekto radšej volá a niekto radšej píše. Napríklad SMS správy.

Lenže písať SMS na malom mobile sa nie každému chce a nie každý má SMS ZDARMA. Teda v rámci paušálu, takže nie úplne SMS ZDARMA. A ak ste stále pred počítačom, či už doma alebo v práci, nepríde vám vhod posielať sms zdarma a ešte k tomu ich písať na poriadnej klávesnici?

Všetci návštevníci stránok SMSmánia.cz majú možnosť poslať SMS ZDARMA do všetkých sietí v Českej republike, teda odoslať SMS ZADARMO na O2, Vodafone aj T-Mobile. Registráciou na stránkach SMSmánia.cz navyše získate prehľadný adresár, archív odoslaných správ, automatický podpis, štatistiky odoslaných SMS, prepojenie s mobilnou aplikáciou teXtovka a veľa ďalších užitočných funkcií, ktoré pre vás pripravujeme. Okrem spoľahlivého zasielania SMS do všetkých českých sietí (O2, Vodafone a T-Mobile) s doručenkou, vás tu čakajú súťaže o hodnotné ceny a ďalšie prekvapenia. Sledujte preto pozorne stránky SMSmánia.cz

Takýmto spôsobom nie len, že napíšete pohodlne ľubovolné množstvo SMS správ a odošlete ich bezplatne, teda bez toho, že by ste si znižovali kredit na svojom mobilnom tarife, ale získate aj archív odoslaných správ a zistíte, či prijímateľ vašu správu naozaj postal, respektívne či nezrušil číslo. Pre kontrolu archívu alebo odoslanie ďalšej sms správy zdarma vám stačí prihlásiť sa na ľubovolnom počítači s prístupom an internet. Teda nie len na vašom vlastnom PC, ale aj v knižnici či na návšteve. Môžete si tak otestovať, že naozaj platí slogan prevádzkovateľa stránky: SMS do všech sítí zdarma. Odteraz vás už nič nebude obmedzovať pri posielaní textových správ.

 Zanechať komentár

Môžete používať tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.