Časopis o bývaní

Podľa Maslowovej pyramídy je potreba mať strechu nad hlavou jednou z najzákladnejších a nachádza sa v základni jeho pyramídy ľudských potrieb. Nečudo, že nás všetkých tak zaujímajú všetky možné články o dome, byte, o zariaďovaní si svojho bývania a všetci hlceme inšpiráciu, ako si svoje vlastné bývanie zaobstarať a potom ho neustále vylepšovať.


Ak aj vy patríte k tým, ktorí sa zaujímajú o moderné bývanie a súčasne o moderné technológie, možno poznáte www.casopis-byvanie.sk a čítavate ho na svojom tablete alebo smartphone. Prináša množstvo inšpirácií na zariadenie jednotlivých častí vášho bývania, či už panelákového alebo v rodinnom dome, na vylepšenie jeho súčasného stavu a tiež novinky z oblastí technológie.

Ak plánujete vylepšiť a zefektívniť kúrenie v dome, ak chcete vybrať nový nábytok alebo si zrekonštruovať ten súčasný, čítate správny časopis o bývaní. Máte pocit, že vaše svietidlá sú zastaralé a neefektívne a chcete ich vymeniť za moderné a úsporné? Tiež tu nájdete inšpiráciu a rady a návody. Uvažujete o doplnení vašej záhrady drobnou účelovou stavbou a neviete ako na to? Časopis obývaní vám opäť poradí. Čaká vás oprava niektorej z častí vášho domu? Opäť ste tu správne.

Množstvo odborných, no čítavo napísaných článkov je doplnených fotografiami, ktoré vám názorne ukážu to, o čom sa píše a aký by mohol byť cieľ vášho snaženia a o vylepšovanie rodinného hniezda.

Keď nabudúce bude v novinovom stánku hľadať nejaký časopis o bývaní, skúste sa pozrieť, či ho už nemáte vo vašom smartphone alebo netbooku 😉

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.