Obaly na paletách

Ak ste nútení svoj tovar prepravovať na paletách, tak nesmiete zabudnúť na jeho správnu fixáciu. Obyčajné kartonové krabice sa totiž môžu za určitých okolností z palety zošmyknúť a následným pádom sa môže tovar zničiť. Je to spôsobené tým, že jednotlivé krabice sú ľahšie a aj ich ťažisko je iné, ako keby sa jednalo o veľký celok. Ak však krabice obmotáte stretch fóliou, vznikne jeden veľký celok, ktorý má samozrejme aj iné vlastnosti. Ani v ostrejšej zákrute sa tak nestane, že by sa váš tovar v aute prevrátil. Stretch fólia je teda ideálnym pomocníkom na prepravu akéhokoľvek tovaru.


Jedná sa o plastovú fóliou, ktorá poskytuje v ťahu skvelú pevnosť. Aj napriek svojej tenkosti, ktorá je iba 23 mikrometrov, je teda ideálna na fixovanie krabíc na paletách. Obmotajte ňou všetok tovar aj s paletou a už sa nemusíte báť toho, že by sa váš tovar nedostal k adresátovi v poriadku. Stretch fólie si môžete objedať v sto metrových roliach, takže vám vydržia na veľké množstvo tovaru. V čom sa však jednotlivé baly odlišujú je šírka fólie. Objednať si ich totiž môžete v rôznych šírkach a to od 10 cm. Najčastejšie sa však využívajú fólie o šírke 50 cm. Vyberať si však môžete aj farbu fólie. Často sa napríklad stretnete s priehľadnou fóliou no natrafíte aj na tmavé verzie, ktoré dokonale zakryjú značku alebo typ prenášaného tovaru.

Ak ešte stále neviete prísť na to, čo sú to vlastne stretch fólie, tak sa nabudúce dobre porozhliadnite pri nákupe v supermarketoch. Často totiž môžete vidieť stretch fóliou omotané palety s tovarom medzi regálmi. Rovnako tak môžete vy fixovať svoj tovar! Už nemusíte mať zbytočné stresy z toho, že sa tovar po ceste zničí. Kliknite si na stránky http://www.top-obaly.sk a zaobstarajte si aj vy tieto šikovné fólie, ktoré sa vám istotne zídu. Využiť ich napríklad môžete aj pri obyčajnom sťahovaní, kedy ňou dokonale zafixujete nábytok a pod. Na danej stránke nájdete aj množstvo užitočného baliaceho príslušenstva, ktoré vám uľahčí balenie. Vždy si však dobre rozmyslite, aký obal budete potrebovať, na danú vec. Dnes si už totiž môžete zaobstarať aj obaly pre konkrétne druhy tovaru.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.