Pánske aktovky

Pánske aktovky

Pred rokmi som bežne na obchodné rokovania nosil pánsky kožený kufrík. Neskôr som nosil notebook a zvykol som si na tašku cez rameno. A hoci už notebook nosievam mimo domu iba sporadicky, zvykol som si mať obe ruky voľné a tak som hľadal novú pánsku tašku cez rameno.


Teda skôr som hľadal firmu, predajcu, ktorý ponúka pánske aktovky a jeho eshop bude mať dobré ceny a slušný výber. Keďže nie som žena, nepotrebujem pestrofarebné kombinácie, dávam prednosť viac konzervatívnejšiemu vzhľadu, zato ale kvalitnému materiálu a dlhej životnosti. Predsa len si pánske tašky nekupujem každý deň a ako asi každý chlap, nerád si zvykám na stále nové veci.

Nakoniec som si vybral pánske tašky z českého, či skôr moravského eshopu, ktorý ale bez problémov posiela tovar na dobierku aj na Slovensko prepravnou službou alebo si môžete zájsť po osobný odber, ak bývate niekde v okolí Trenčína a cez hranicu je to pre vás neďaleko.

Ako som už spomínal, z nedávnej doby som si zvykol na tašky cez rameno, pretože sa mi tak pohodlnejšie nosia a mám voľné obe ruky, napríklad na zmrzlinu. Potešilo ma, že som si mohol vybrať tašky „naležato“ alebo „nastojato“, teda polohu, v akej v nich môžem nosiť dokumenty či spisové obaly. Nie, nie som nijaký úradník, ale občas mám so sebou časopisy či dokumenty alebo pracovné materiály, ktoré chcem s obchodným partnerom prebrať. A sem tam pribalím aj tablet, tak chcem, aby bol dobre chránený.

Ale nie iba pánske aktovky na obchodné rokovania nájdete v ponuke tohto shopu. Ak pracujete aj s klasickým náradím, občas niečo opravujete či vyrábate, hodiť sa vám bude pracovná aktovka z poctivého materiálu, ktorá ochráni vaše náradie aj materiál. A tak na jednom mieste kúpite za dobrú cenu pánske tašky „do voza aj do koča“.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.