Urobte im radosť!

Na Slovensku už takmer zľudovel slogan, že „Sľubom neurazíš“. Predpokladám ale, že svojich blízkych nechcete len neuraziť, ale že oveľa radšej ich chcete prekvapiť. Milo prekvapiť. A na to im nemusíte nič sľubovať. Jednoducho ich obdarujte darčekom.


Príležitostí na darčeky je veľa. Azda najčastejšou sú narodeniny alebo meniny. Významnou príležitosťou pre darček, či skôr dar, je sobáš. Ale aj výročie svadby a pre niekoho aj výročie rozvodu. Každá takáto príležitosť spúšťa reťazec myšlienok. Aký darček vybrať? Má to byť darček praktický alebo viac estetický? Bude sa obdarovanému hodiť do jeho bytu, kancelárie? Trafím sa do jeho vkusu? Nemá už taký jeden doma? Neprinesieme dvaja rovnaké?

A nemohli by ste niekoho obdarovať len tak, bez nejakej zvláštnej príležitosti? Len tak mu dať najavo, že na neho myslíte, že ho máte radi? Aj keď je pravda, že obdarovať svoju ženu inokedy, ako na nejaké výročie je väčší problém, ako na toto výročie zabudnúť. Lebo okamžite to u niektorých z nich spúšťa otázky typu: „Čo si vyviedol?“

Pre takúto príležitosť si môžete vybrať darček na internete. Na webovej stránke www.netradicne-darceky.sk nájdete pre obdarovaného aj niečo veselé, aj niečo šteklivé. Aj niečo sladké, aj niečo chladné. Pre muža, pre ženu, pred dieťa aj pre babku. A aj pre deda. Le nie Bezdeda.

Darčeky majú jedinečnú vlastnosť. Obdarovanému vždy pri pohľade naň pripomenú situáciu, kedy ho dostal. Atmosféru a ľudí, s ktorými trávil spoločné chvíle. Nezáleží na jeho praktičnosti, užitočnosti, veľkosti či cene. Dôležitá je osoba, ktorá ho darovala a situácia, pri ktorej darček obdarovaný dostal. To si bude pamätať.

Nezabudnite. Sľubom neurazíte, ale darčekom potešíte. Každého.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.