Pozrite sa jasným zrakom

puzzle

Zrak je jedným z najdôležitejších ľudských zmyslov. Neveríte? Zatvorte na chvíľku oči. A väčšina z nás má tu smolu, že sa im zrak s vekom pomaly, ale isto zhoršuje. Našťastie sa tieto problémy dajú pohodlne riešiť.


Dá sa povedať, že niektorým ľuďom okuliare vyslovene pristanú. No veľa ľudí si o sebe (bezdôvodne) myslí, že s okuliarami vyzerajú smiešne. Radšej ich teda nenosia. A potom nespoznávajú priateľov na ulici, nevedia prejsť cez cestu a pri nakupovaní neprečítajú ani názov výrobku, nieto ešte jeho cenu. A navyše si pritom aj ďalej kazia svoj zrak.

Pritom riešenie je také jednoduché. Kontaktné šošovky zlepšia vaše videnie bez toho, že by ste sa museli „maskovať“ okuliarami, riešiť, ako v nich vyzeráte a ako vás vnímajú ľudia okolo. A aby ste sa museli pýtať ostatných, čo je napísané na konzerve alebo riskovali cenový šok pri pokladni.

Kontaktné šošovky rôznych typov a roztoky dostanete na jednom mieste. Dodávka môže byť už druhý deň u vás. Či už na dobierku alebo platbou vopred prevodom. A pravidelný zákazník získava zľavu vo vernostnom programe. Tak načo chodiť po meste a nevidieť poriadne krásu okolo seba?

Puzzle je zábava nie len pre deti

Keď vám kontaktné šošovky vrátia stratený zrak, môžete sa ostrým zrakom pozrieť aj na puzzle a poskladať si pekné obrazy. Či už sami, pre zábavu, alebo s deťmi, pre radosť a poučenie. Z rôznych tém puzzle si vyberie určite každý. Rozprávky? Príroda? Oravský hrad alebo iné zámky? Všetko môžete mať. Od malého počtu dielikov až po obrazy zo 4 tisíc kúskov.

Šikovný človek si z puzzle poskladá aj obraz na stenu. Výber z rôznych tém je široký a po spoločnej zábave môžete mať dom vyzdobený krásnym obrazom.

A keď pôjdete do mesta vyskúšať nové kontaktné šošovky, všetky výhodné nákupy vám pomôže odniesť taška cez rameno, ktorá sa predáva nie len v rôznych farbách, ale aj rôznych veľkostiach a prevedeniach. Aj ako kabelka, aj ako batoh aj ako taška na notebook. Taška cez rameno vám uvoľňuje ruky a pomôže pohodlne preniesť všetko, čo potrebujete.

Pozrite sa na všetko ostrým zrakom a všetko bude jasné.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.