Skladové priestory na prenájom v ČR

Pri podnikaní raz príde čas, kedy treba rozhodnúť o expanzii na zahraničné trhy. Výrobná firma zvýšením objemu produkcie môže dosiahnuť značné úspory z objemu, podmienkou však je, aby svoju produkciu dokázala predať. Pre zavedenú slovenskú firmu môže znamenať blízky český trh okrem jazykovej a legislatívnej príbuznosti aj strojnásobenie obratu. Pravda, ak spoločnosť úspešne vyrieši otázku skladovacích priestorov, umiestnenia kancelárie a logistiku vôbec.


Hľadať na vlastné triko vhodné sklady Praha, či sklady Ostrava alebo voľné a prístupné sklady Brno môže byť pre neznalého miestnych pomerov tvrdým orieškom. Na pomoc prichádza web www.czech-industrial.cz, ktorý sa zaoberá prevádzkou a prenájmom skladovacích priestorov.

Skladovacie priestory to nie sú len ohromné budovy s desiatkami nakladacích brán, vhodné pre nadnárodné spoločnosti s miliardovým obratom. Práve naopak, prenájom skladov môže byť tým najlepším riešením expanzie pre menšie firmy. Bez potreby investícií, bez nutnosti stavať alebo bez dlhého hľadania vhodných priestorov v neznámom teritóriu môžete v krátkom čase získať v takzvanej malej jednotke sklady spolu s kanceláriou alebo maloobchodnou predajňou v stráženom areále spolu s ostatnými firmami, s parkovaním pri svojom sklade a s dobrým napojením celého objektu na cestnú sieť v každom väčšom meste v Českej republike.

sklady

Z hľadiska dopravného zo Slovenska sú podľa regiónu firmy najbližšie sklady Brno, dostupné po diaľnici od Bratislavy, alebo sklady Ostrava, prístupné zo severu Slovenska, s výbornou dopravnou infraštruktúrou hneď po prekročení česko-slovenských hraníc.

Prenájom hál vhodnej plochy a výšky (pre regálové zakladače) umožní každej firme rýchly začiatok podnikania bez vysokých nárokov na financie a možnosť kedykoľvek svoj biznis rozšíriť, presťahovať, prípadne úplne zrušiť zahraničnú pobočku.

Variabilita vnútorných priestorov umožňuje sklady prebudovať na showroom prípadne kanceláriu, časť priestoru využiť ako garáž pre rozvážkový automobil. Stráženie celého areálu vám umožní kľudný spánok a osvetlenie svetlíkmi zase prácu na dennom svetle. Blízkosť centier veľkých miest ponúka výborné zázemie a súčasne značný potenciál zákazníkov.

Prenechajte starosť o sklady odborníkom a vy sa sústreďte na to, čo viete najlepšie. Zarábajte peniaze.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.