Tajomstvo čínskej medicíny

Biorezonancie: Môže nám a našim deťom pomôcť liečenie vlnením?
Máte vy a vaše deti nejaké zdravotné problémy, na ktoré je klasická medicína krátka? Lietate bezvýsledne po doktoroch a nikto vám nevie poriadne pomôcť? Jednou z možností je zvoliť alternatívnu medicínu, napríklad tú čínsku.
 

 


Upozornenie na našu nerovnováhu

Snaha vyladiť svoje telo do pohodových frekvencií ma priviedla do kúpeľného regeneračného centra Harmonie v Bystřici pod Hostýnskými vrchy. Absolvovala som tu analýzu na diagnostickom prístroji Oberon-Hunter. Princíp funguje tak, že pomocou magnetických induktorov v detektoroch na hlave (akési robustné slúchadlá) sníma informácie z magnetických polí mozgového centra, teda zjednodušene povedané zapíše vaše magnetické vlnenie. Výsledky potom prevádza do počítača, ktorý ich porovnáva s etalónom, normou zdravého tela. Ako vyhodnotenie desaťminútového procesu ponúkne upozornenie na miesta, ktoré sú vo vašom tele v nerovnováhe. Na obrázku ľudského tela na obrazovke počítača potom v jednotlivých označených bodoch vidíte presný stav vašich orgánov.

tabletky

Naše zdravie je naším rozhodnutím

Hlavným bodom terapie sú predovšetkým harmonizačné procedúry vykonávané formou biorezonancie. Pre nás Európanov zvyknutých na klasické medicínske postupy ide o netradičný spôsob liečby. Čínska medicína s históriou dlhšou ako 5 tisíc rokov však vychádza z toho, že vzniku všetkých chorôb, tak, ako ich svojimi názvami pomenúva klasická západná medicína, predchádza energetická nerovnováha tela. Rozhodne tu nefunguje princíp, ktorý sa snaží európska medicína praktizovať, kedy zjedením akejsi tabletky razom všetky naše problémy majú zmiznúť ako mávnutím čarovného prútika. V praxi ale nič také nefunguje. Naopak. Náš zdravotný stav je vlastne naším rozhodnutím, kvalitu svojho života môžeme ovplyvniť svojou snahou, bojovnosťou, zodpovednosťou alebo naopak úplnou rezignáciou. A práve na signály, kde už vznikla, alebo môže vzniknúť v našom tele nerovnováha, kde nefunguje správny prenos energie, nás nekompromisne upozorňuje prístroj Oberon-Hunter. Výsledky jeho merania sú štartovým poľom pre ďalšiu harmonizáciu nášho tela.

farmaceut

Ako naladiť orchester vo vašom tele

Po analýze vám ušijú liečebný program na mieru pozostávajúci z procedúr na harmonizačných prístrojoch. Nejedná sa ale o nič zložitého a náročného, ​​čoho by ste sa mali báť. Väčšinou sedíte v pokoji, chodidlá máte položené na kovových plôškach v podobe elektród, v rukách držíte elektródy vo forme valčekov, inokedy položíte ruku na veľkú guľu a pozorujete farebné krivky pohybujúce sa na plazmovej obrazovke alebo dostanete na uši slúchadlá a načúvate pískaniu. Po tele cítite teplo, jemné chvenie, vlniace impulzy, pomocou ktorých vám biorezonančné prístroje pomáhajú naladiť telo a jeho oslabené orgány na tie správne frekvencie. Funkcia prístroja Mora-Super spočíva v tom, že vyhodnocuje impulzy vášho tela, tie správne harmonické vracia späť a tie disharmonické si jednoducho nechá pre seba a odstráni ich. Je ako dirigent orchestra – spozná, ktorý z hráčov hrá falošne a svojou taktovkou mu naordinuje správnu tóninu. Na podobnom Biorezonančnom postupe je založený aj prístroj Raycomp. Rife rezonátor zase pracuje s audio (počuteľnými) kmitočtami a vie si rady najmä s mikroorganizmami. Mal by teda vaše telo podporiť v boji s chronickými zápalmi a podobne nepríjemnými stavmi.

spa

Pomoc, keď lekári krčí ramenami

Je ale vlastne možné vyliečiť sa pomocou nejakého chvenia, impulzov, ktoré dostávame do tela? Jednoznačná odpoveď neexistuje. Sama som sa po týždňovom pobyte s intenzívnou biorezonančnou terapiou ale cítila o poznanie lepšie. Ovšem už skutočnosť, že človek vypadne z každodenného stresu do pokoja v lone nádhernej prírody, je sama o sebe liečivá.

Tiež sa vám stalo, že ste vy alebo ľudia z vášho okolia mali nejaký zdravotný problém, absolvovali mnoho špecializovaných a často i drahých vyšetrenie a vlastne to k ničomu neviedlo? Všetko bolo akoby v poriadku, hodnoty v rámci normy, lenže stav sa nezlepšoval a nikto vlastne poriadne nevedel, čo sa deje? Klasickí lekári nechápavo krčili ramenami a vám stále nebolo dobre. Alebo vás dokonca poslali domov s tým, že vám nič nie je, hoci ste chorí? Aj s tak otrasnou skúsenosťou som sa v našom zdravotníctve stretla.

Práve tu nie je od veci vyskúšať celostný pohľad čínskej medicíny aj s jej trochu nezvyklými metódami. Naša tradičná medicína totiž väčšinou nehľadá príčinu, ale snaží sa len odstraňovať následky. V princípe sa tak vlastne neliečime.

Vyskúšali ste niekedy biorezonančnú terapiu vychádzajúcu z čínskej medicíny? Pomohla vám alebo vašim blízkym? Aké s ňou máte skúsenosti?

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.