Pri výbere matraca nešetrite na kvalite

Moc dobre všetci poznáme, starú dobrú múdrosť, že kvalitný matrac je základom zdravého a dobrého spánku. Pri kúpe nového sa neoplatí šetriť a keďže ide o investíciu pre zdravie, je potrebné výber dôkladne premyslieť. Nekvalitných lacných matracov je na našom trhu obrovské množstvo. Hoci sa jedná o nové produkty, napriek tomu bývajú častou príčinou zdravotných problémov, ako sú bolesti hlavy a chrbtice. Pri výbere matraca sa sústreďte na kvalitu, ktorá však nemusí byť za každú cenu zakúpená vysokou cenou. My vieme, kde môžete zaobstarať kvalitné a zdravotné matrace za bezkonkurenčné ceny. Využite výhodných ponúk a nakupujte priamo u výrobcu.

Cenovo najvýhodnejšie matrace s dobrou kvalitou

 

Ak si môžete do nákupu matraca dovoliť investovať len nízku sumu, ale zároveň sa nechcete uspokojiť len tak s niečím, pozrite sa na kvalitné penové matrace zo špecializovaného e-shopu www.grossmann-matrace.sk. Napríklad zónový matrac Petra Plus, ktorý je vyrobený zo špeciálnej vysoko pružnej peny EuroFoam® je teraz o polovicu lacnejší. Stojí len 101,- €. Vysoko luxusný sendvičový matrac DONAU PUR s výškou 20 cm tiež stojí za zváženie. Konštrukcia matraca sa skladá zo značkových nemeckých studených pien EuroFoam® a Carpenter ®. Vyjde vás za 181,- €.

Penový matrac Petra plus
penový matrac PETRA PLUS

 

Matrac z lenivej peny sa teší veľkej obľube

V súčasnej dobe sú veľmi obľúbené viscoelastickej matrace, ktoré sú populárne pre svoje ortopedické a úžitkové vlastnosti. Viscoelastická (lenivá, pamäťová) pena je unikátny materiál, ktorého tvrdosť sa mení v závislosti na teplote. Počas spánku sa dokonale prispôsobí ľudskému telu. Pri zmene polohy sa matrac pomaly vráti do pôvodného stavu, bez vytvárania protitlaku. Tieto matrace nepatria medzi najlacnejšie, ale môžete si zaobstarať modely, ktoré vás prekvapia svojou kvalitou a priaznivou cenou. Vyberáme napríklad matrac DONAU VISCO, ktorý sa skladá zo značkových studených pien EuroFoam® v kombinácii s tzv. lenivou penou a Carpenter®. Táto vychádza na 233,- €, pretože ju teraz môžete zaobstarať s 30% zľavou. 50% zľava je poskytovaná na matrac VISCOFLEX s výškou 20cm, ktorá je tvorená kombináciou viscoelastických pien rôznych tuhostí a profilovanej studenej peny. Stojí len 169,- €.

matrac z pamäťovej peny VISCOFLEX
matrac z pamäťovej peny VISCOFLEX

Najluxusnejšie matrace za mimoriadne výhodné ceny

Ak nemáte obmedzený rozpočet, rozhodne pouvažujte o latexových matracoch, pretože sú na našom trhu najluxusnejšie. Latexové matrace ponúkajú pohodlie neporovnateľné s inými typmi materiálov. Prejavuje sa u nich veľmi silná bodová elasticita. Poskytujú dokonalú oporu telu len v mieste zaťaženia, bez toho aby bol tlakom ovplyvnený aj veľmi blízky okolitý priestor. Ďalšou obrovskou výhodou je ich priedušnosť, lebo u matracov je dôležité odvetrávanie. Odporučiť môžeme latexovú matrac Jana zo 100% prírodného latexu, ktorú výrobca Grossmann ponúka s 25% zľavou za cenu 274,- €. Ďalšou dobrou voľbou môže byť matrac Xena zo 100% prírodného latexu, u ktorej je jadro zmäkčené kokoslatexovou doskou. Vďaka 23% zľave je teraz k dostaniu za zvýhodnenú cenu 280,- €.

Xena
latexový matrac Xena

Pretože je pre každého z nás vhodný iný typ matraca, a vybrať optimálne riešenie nie je pre laika práve jednoduché, nechajte si poradiť od kvalifikovanej osoby. Obráťte sa najlepšie na výrobcu matracov, akým je napr. Spoločnosť Grossmann spol s.r.o., kde vám dobre poradia a vyrobia prípadne aj matrac na mieru atypických rozmerov bez príplatku. Kompletnú ponuku nájdete na e-shope www.grossmann-matrace.sk.

 
 

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.