Aj vy môžete dovolenkovať na poslednú chvíľu. Vyberajte si last minute dovolenky!

Tento rok ste to pravdepodobne už nestihli, avšak budúci rok si to nenechajte ujsť. Nie je povinnosť si zajednávať zájazdy do zahraničia k moru dopredu, stačí sa pozrieť na ponuky výhodných last minute a nájdete si tam to pravé orechové. Alebo žeby makové?
 

Ujdite k moru na last minute zájazd

Viete o tom, že cestovná kancelária ponúka naozaj tie najlepšie last minute dovolenky? Mnoho turistov, či už túto, minulú alebo predminulú sezónu ospevovalo kvalitu služieb tejto cestovnej kancelárie. Poprezerajte si ponuku last minute zájazdov ešte aj túto sezónu. Všimli ste si tie úžasné zľavy, ktoré ponúka cestovná kancelária Tip Travel? Určite vás ohúrili. Neváhajte a objednávajte si ihneď zájazd k moru. Urobte to rýchlo, aby vám ho nikto iní nevyfúkol. Potom by ste už márne lamentovali nad možnosťou navštíviť ešte tento rok vysnívanú dovolenkovú destináciu!

more

Chorvátsko – váš cieľ

Vaša obľúbená dovolenková destinácia je Chorvátsko? Nie je problém! Tip Travel ponúka aj dovolenky do Chorvátska za naozaj výbornú cenu. Prečo by ste nesiahli po dovolenke k slovenskému moru? Prečo by ste nešli do krajiny, kde sa platí kunami? Zbaľte svoje veci a vyrazte za prekrásnymi kamennými plážami s čistým morom.

Zbaľte si aj nové tričko, ktoré ste kúpili na stránke bastard.sk.

Tričko od „ bastardu“

Prednedávnom vás zaujala ponuka zaujímavých tričiek s potlačou? Nezabudnite si tieto tričká zabaliť do batožiny. Budete štýloví! Budete jedineční! Chcete byť jedineční? Tak v tom prípade ak vy, čo čítate tento úryvok, nemáte ešte tričko od bastard.sk, utekajte si nejaké vkusné objednať. Ponuku majú naozaj širokú, takže sa nemusíte obávať, že si nejaké nevyberiete! Či už dámy alebo páni si prídu na svoje.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.