Výmena sedačky

Asi ten pocit poznáte aj vy. Chodíte po predajniach s nábytkom a snažíte sa vybrať si novú sedačku do svojho bytu. Predávajú rôzne zaujímavé kusy, ale stále si neviete vybrať tú najlepšiu pre seba. Jedna je krátka, druhá má nízke operadlo, ďalšia má malé úložné priestory, iná zas nepohodlné čalúnenie. Keď ste na tom podobne, ako ja, nevyhovujú vám sériovo vyrábané sedačky, dajte si vyrobiť sedačku na mieru.

 

Sedačky reprezentujú pohodlie, oddych, čas strávený doma. Po návrate z práce alebo z výletu si chceme oddýchnuť. Ponoriť sa do mäkkých vankúšov, uvoľniť sa, oprieť si hlavu a len tak sedieť a premýšľať. Alebo si zobrať do ruky časopis, ktorý leží na stolíku už týždeň, pretože naň nemáme čas. Niekedy si potrebujeme vystrieť nohy, ľahnúť si tak, aby na sedačke ostalo miesto na sedenie aspoň pre jednu osobu.

Keď pricestujú príbuzní

Sedačka v obývačke musí plniť ešte jednu dôležitú úlohu. Je to pohotovostná posteľ pre dve osoby. Keď k nám pricestuje blízka návšteva zo vzdialených miest, predsa ju nepošlem spať do hotela. Úložný priestor sedačky musí pojať dva paplóny a vankúše. A stále to musí byť pohodlné miesto na sedenie.

sedačky

Zdá sa mi, že štandardne vyrábané a predávané sedačky v obchodoch riešia vždy len jeden problém. Buď sa na nich dobre sedí, ale nedá sa na nich dobre spať. Alebo majú veľké úložné priestory, ale nedá sa na nich oddychovať. Alebo sa príjemné číta po sediačky, ale ľahnúť si je problém.

Preto som hľadal výrobcu nábytku na mieru. Pozrel som si niekoľko inšpiratívnych magazínov a nakoniec som si nakreslil, ako si svoju novú sedačku predstavujem. Odovzdal som svoj návrh firme, ktorá kombinuje umeleckú prácu, remeselnú zručnosť a znalosť materiálov s precíznosťou zákazkového krajčírstva. Ich zákazkové sedačky sú iné, ako tie z obchodu. Sú pohodlné, šarmantné, účelné, krásne a kvalitné. Keď si ani vy neviete vybrať z toho, čo je na trhu, dajte si vyrobiť sedačky na mieru.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.