Aktuálne 1.6.2012

Dnes je ešte deň ovládaný znamením Váh. Toto znamenie ovplyvňuje obličky, močový mechúr a oblasť bokov.


Dajte si preto pozor na prechladnutie. Podporiť tieto orgány môžete tým, že budete veľa piť, hlavne v poobedňajších hodinách, kedy močový mechúr a obličky najaktívnejšie pracujú.

Keďže je dnes aj deň kvetov podľa lunárneho kalendára, môžete si ešte nejaké vysadiť. Zbierať sa oplatí bylinky na podporu obličiek a močových ciest. Napríklad prasličku, myší chvost alebo pastiersku kapsičku. Uskladňujú sa potom v čase ubúdajúceho Mesiaca.

Sobota 2.6.2012 a nedeľa 3.6.2012

Sú dňami listov v znamení Škorpióna. Ovplyvnené sú pohlavné a vylučovacie orgány. Môžeme si robiť sedacie kúpele z myšieho chvosta (rebríčka) 2-3 krát do týždňa.

Vysádzať môžete listovú zeleninu, šalát, kel a podobne. V týchto dňoch dôkladne polejte všetky rastliny, vrátane izbových a balkónových. Lepšie vodu prijímajú a hospodária s ňou.

V nedeľu je Perigeum o 15:07 hodine. Nemanipulujte s rastlinami. Sú veľmi citlivé. Platí to 12 hodín pred a 12 hodín po tomto jave.

V pondelok 4.6.2012 je Spln. Nejedzte ťažké jedlá a veľa pite. Hlavne čistú vodu. Dajte si pozor na roztržitosť, hlavne pri ceste autom. Počas splnu často bývajú dopravné nehody.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.