Aktuálne 25.4.2012

Dni 26., 27., a 28. apríla sú pod vplyvom znamenia Raka. Všetko čo po tieto dni urobíte v prospech svojho hrudníka, pľúc, žalúdka, pečene a žlčníka pôsobí dvojnásobne blahodárne, okrem operácií týchto orgánov. Pozor na zaťaženie týchto orgánov, to pôsobí zase škodlivejšie. Nedajte si strihať vlasy, ani si ich teraz neumývajte.


Keďže sú to dni listov, môžete vysievať listovú zeleninu aj hlúboviny. Môžete pokosiť trávnik a nezabudnite výdatne poliať izbové aj balkónové kvety.

  • V dňoch 29. a 30.apríla, keď „vládne“ Lev, sú ovplyvnené naše cievy, srdce, chrbát a bránica. Pozor si dajte hlavne od 12:00 do 14:00 hodiny. V tomto čase nepite kávu, lebo je to veľká záťaž na vaše srdiečko.
  • Dni Leva sú dňami plodov. Môžete rozsádzať sadenice paprík a paradajok, ale zatiaľ len vo fóliovníku alebo skleníku, von pôjdu až neskôr. Tak isto môžete prekypriť záhony, burina dostane impulz k rastu a potom sa jej ľahko zbavíte v znamení Kozorožca. Keď teraz vysejete trávnik, bude rýchlo rásť.

Dni 1. a 2. mája sú ovplyvnené silami znamenia Panna. Teda najviac pôsobia na trávenie, slezinu a pankreas. Pozor na zaťažovanie týchto orgánov. Od 6:00 do 8:00 hodín letného času je fáza vyprázdňovania hrubého čreva, vtedy nejedzte vôbec. V tieto dni skúste stravu čo najviac odľahčiť.

Toto sú dni plodov. Ideálne na presádzanie izbových aj balkónových kvetov, sadenie stromov a priesad, ktoré majú plody nad zemou. Všetko potom bude pekne rásť. Ešte môžete vysiať aj trávnik, prípadne letničky.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.