Jedlo domov Bratislava – to sú zdravé teplé obedy každý deň

Ako zaistiť zdravé stravovanie sebe aj deťom, keď sú zavreté reštaurácie, alebo keď sa nám práve nechce ani variť, ani von z domova? Objednajte si domov obedy.

Rozvoz jedla v Bratislave vyrieši váš problém so zdravým stravovaním vás aj vašich detí

Čo robiť, keď ste doma, nie je čas či chuť variť, a miesto teplého jedla akurát tak vyjedáte policu so sladkosťami či s čipsami? Takto sa stravovať rozhodne nedá? A nepodporujte v tom ani svoje deti. Objednajte si domov kvalitné obedy. Jedlo domov Bratislava – to sú každý deň tri jedlá na výber.

Zdravé raňajky vďaka rozličným polotovarom a mliečnym výrobkom zvládame a bez našej pomoci sa obslúžia aj deti. Horšie to je s obedmi. Často ich zanedbávame, ich príprava je zložitá, deti si obed často ani nie sú schopné zohriať, aj keď im ho deň dopredu pripravíme. Nechajte im teraz, keď nechodia do školy, ale aj cez prázdniny, voziť zdravé teplé obedy priamo domov.

Skvelý projekt JedloBratislava.sk ponúka obedové menu na týždeň dopredu

Máte si teda možnosť objednať jedlo len na daný deň, ale aj na celý týždeň, či vybrané dni v týždni. Každý deň je na výber z troch možností. Väčšinou je k dispozícii jedlo s mäsom, bezmäsé jedlo a často je ako tretie jedlo sladké. Ku každému menu je zadarmo polievka. Ak si objednávate obed na daný deň, stačí, ak to urobíte do desiatej hodiny dopoludnia. V cene menu, ktorá je 4,90 €, je už aj obalový materiál. Platíte naviac iba za dopravu jedla, ale obedové menu Lamač máte s dopravou zadarmo. Rozvoz jedál Dúbravka je za 1 €. Najdrahšia je doprava do Bratislavy Ružinova – 4 €. Obedy sú k dispozícii celý týždeň, teda aj v sobotu a v nedeľu.

Čo dobrého sa varí?

Výhodou služby je, že je menu zostavené z typických slovenských jedál. A naša slovenská kuchyňa chutí nám aj našim deťom. Žiadne veľké experimenty, ale poctivé a chutné slovenské jedlá. Presne to zákazníci služby oceňujú. Máte chuť na mäso? Kurací zapekaný plátok, bravčová kapsa s plnkou z lesných húb, kurací špíz, černohorský rezeň, sviečková na smotane ­– to je len pár ukážok mäsových pokrmov. K tomu výborné jedlá bez mäsa: francúzske zemiaky, granatiersky pochod či strapačky s kyslou kapustou. Nakoniec výborné a obľúbené sladké jedlá: ryžový nákyp, lievance… Na čo máte chuť? Sladké si objednajte kľudne ako menu naviac miesto dezertu. Deti budú nadšené. Výborné sú aj tradičné polievky: zeleninová s mrveničkou, fazuľová na kyslo, borš, špenátová i zemiaková s kôprom. To je len pár obľúbených polievok.

Keď nestihnete obed, stále je čas na večeru

Reštaurácia sa o vás postará aj večer. Každý deň od 17:00, okrem nedele, si máte možnosť objednať z bežného jedálneho lístku večeru. Cena dopravy je rovnaká, ak ste z Lamače, máte ju zadarmo. Tak dobrú chuť.

Myšlienka k článku “Jedlo domov Bratislava – to sú zdravé teplé obedy každý deň

  1. Firefox 77.0 Firefox 77.0 Windows 10 x64 Edition Windows 10 x64 Edition

    Výborné riešenie cez túto krízu čo lepšie si priať ako chutné jedlo s donáškou priamo ku dverám domova za skvelú cenu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.