Profesionálna čistota

Práca na udržiavaní čistoty je nikdy nekončiaca činnosť, či už sa jedná o čistotu domácnosti alebo nejakej prevádzky. Ak si chceme prácu v domácnosti uľahčiť, mali by sme sa poobzerať, ako pracujú na čistote profesionáli a aké používajú vybavenie.


Práca pri upratovaní môže byť trochu nebezpečná, všetky tie chemikálie, čo na to treba, bez rukavíc sa upratovať už poriadne ani nedá.

Ale ide to aj inak. Stačí sa oslobodiť od starých, zaužívaných zvyklostí a začať pri upratovaní používať parné čističe. Majú hneď niekoľko výhod oproti šúrovaniu mokrou handrou. Nepotrebujete žiadne chemikálie ani iné čistiace prostriedky. Nemusíte nič drhnúť a leštiť. Para nezanecháva žiadne zvyšky, šetrí čas aj peniaze. A to všetko pri nízkej spotrebe vody.

Parné čističe sa môžu používať na čistenie podláh. Nevíri sa žiadny prach, preto sú vhodné aj pre alergikov. Môžete nimi čistiť čalúnené sedacie súpravy, drevený nábytok. Môžete ich používať na čistenie okien alebo zrkadiel. Užitočné sú pri upratovaní kúpelne. Pomôžu vám vyčistiť aj vaše auto. A k niektorým parným čističom sa dajú pripojiť aj žehličky na odev.

Neprekonateľná sila tlakovej vody

Pokiaľ vás trápi znečistená terasa či vonkajšie schody, s úspechom využijete tlakové čističe. Sú skvelým pomocníkom pri údržbe vonkajšku rodinného domu či v záhrade. Voda pod vysokým tlakom pomocou trysiek vám pomôže zbaviť sa nečistoty a očistiť všetky pevné povrchy, ako sú dlažby, schody, steny bazénu, plastové nádoby ale umyť ním môžete aj auto, vlečku alebo záhradný traktor.

Tieto ekologické a súčasne úsporné zariadenia ale nemusíte iba vlastniť. Pokiaľ nepotrebujete ich vysoký výkon mať k dispozícii takmer každý deň, určite vám príde vhod možnosť požičať si ich u predajcu Kärcher Bratislava a vyskúšať si ich. A ktovie, možno sa vám zapáčia tak, že ich budete chcieť mať pripravené v garáži a môcť ich používať každý deň.

Šetrite si svoje sily a svoj čas pri upratovaní a venujte ho tým, ktorých máte radi.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.