Vyšší plat ako na manažérskej pozícii

Lákavá pracovná ponuka pre všetky kvalifikované a certifikované zdravotné sestry. Základná mzda na tejto pozícii je na úrovni 2400 €, čo znamená, že s príplatkami vo výške 400 € si vaša domácnosť prilepší o 2800 € mesačne. Výškou zárobku to však nekončí, benefitov pre zdravotné sestry v Nemecku je hneď niekoľko.

Stačí, ak ovládate nemecký jazyk aspoň na komunikatívnej úrovni (B2/C1) a môžete ihneď pracovať ako zdravotná sestra a zarábať až 4x viac ako na Slovensku. Vedenie zdravotníckej dokumentácie, vydávanie lekárskych predpisov, komunikácia s lekárom a ďalším zdravotníckym personálom, sprievod na vizitách. To všetko už poznáte, teraz je čas zužitkovať tieto zručnosti v práci s poriadnym platovým ohodnotením.

Agentúrny servis Manuvie k tomu navyše ponúka množstvo výhod a systém benefitov s lákavými bonusmi. Okrem spomenutého motivačného ohodnotenia a bonusov vám bude k dispozícii aj kvalifikovaný školiteľ, ktorý rýchlo pomôže s odbúraním prvotných adaptačných bariér.

Agentúra zároveň ponúka zdravotným sestrám plnohodnotnú starostlivosť. K tomu patrí plne vybavené ubytovanie v Nemecku a pomoc s vybavením všetkých potrebných dokumentov a formalít (poistenie, komunikácia s úradmi). Manuvia zastrešuje aj podporu zo strany zamestnávateľa, aby pracovná pozícia zdravotnej sestry získala všetky výhody akéhokoľvek iného zamestnania.

Práca zdravotnej sestry na modernej klinike v jednej z najlepších ekonomických veľmocí v Európe poskytuje zároveň možnosti zlepšovania odborných kvalifikácií a zručností. Zdravotné sestry v Nemecku sa radia k špičke v okolí. Okrem týchto zamestnaneckých benefitov získa uchádzačka o pozíciu napríklad aj zľavy na vstupy a kultúrne podujatia.

Pozície zdravotnej sestry v Nemecku pritom vyžaduje iba platné povolenie zdravotnej sestry pre Nemecko a potom už len schopnosť a chuť pracovať v medziodborovom tíme na profesionálnej úrovni a s empatiou, ktorá k tomuto zamestnaniu patrí.

Ak je táto ponuka pre vás zaujímavá, neváhajte kontaktovať agentúru Manuvia, ktorá vám pomôže s vysnívaným zárobkom v Nemecku a s oveľa lepším uplatnením ako zdravotná sestra na trhu práce v celej Európe.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.