Znamenie Leva

Dni v znamení Leva sú tie dni, ktoré sú v lunárnom kalendári označené obrázkom Leva. Sú to len dva či tri dni v mesiaci, no prejavujú sa zvláštnou silou, ktorá je charakteristická práve pre toto znamenie.


Prenikavá a horúca sila dní Leva ovplyvňuje srdce, krvný obeh, chrbát a bránicu.

Ako využiť vplyv znamenia Leva na naše zdravie

To, čo pozitívne urobíte pre tieto orgány v týchto dňoch, pôsobí dvojnásobne blahodarne a liečivo. Pozor však na operácie týchto orgánov. Ak máte možnosť, radšej si ich naplánujte na iný termín. Hlavne pri operácii srdca sa snažte vyhnúť obdobiu od 22. júla do 23. augusta. A na zákrok si vyberte dni, keď Mesiac ubúda.

Sila Leva pôsobí na obeh krvi. Môže tak spôsobiť výbuch hnevu. Preto sa v týchto dňoch vyhnite napríklad dopravnej zápche alebo inej kolíznej situácii.

Naopak, krvný obeh podporte studenou sprchou a svižným pohybom. Opatrnejší by v týchto dňoch mali byť ľudia so srdcovo-cievnymi chorobami. Keďže dni Leva pôsobia na telo vysušujúco, dobré je dbať na dostatočný pitný režim. Osvedčil sa napríklad čaj Pu-erh, fermentovaný špeciálnym spôsobom, ktorý odbúrava z krvi cholesterol a jeho účinky podporuje ešte ubúdajúci Mesiac.

Vo všeobecnosti dáva „leví“ impulz krvnému obehu zabrať. Aj chrbát ovplyvnený v dňoch Leva viac bolí. Niektorí to cítia už počas dní Raka, že sa blíži Lev. Našťastie tento vplyv trvá len dva až tri dni a nastupujúce znamenie Panny všetko skľudní.

Ako využiť vplyv znamenia Leva na prírodu

party

V záhrade sú dni Leva dňami plodov.

V zimnom období môžeme odstraňovať z kmeňov stromov starú kôru a mach. V čase dorastajúceho Mesiaca je dobrý čas na šľachtenie ovocných stromov. A na jar aj na siatie obilia a výsev trávnika. V jarnom období môžete tieto dni využiť na sadenie niektorých plodín. Ale len takých, ktoré nepotrebujú veľa vody.

Dni Leva nastanú ešte tento rok. A to 30. a 31. decembra 2012.

V domácnosti nás po tieto dni nebudú lákať žiadne všedné práce. Lev má radšej zmenu, lesk a zábavu. Ak však chystáte veľkolepú silvestrovskú oslavu, teraz je ideálny termín na nákup špecialít.

Oslava Silvestra v znamení Leva zaručuje naozaj dobrú a srdečnú zábavu.

 

Tak nech Vám tá zábava fakt vyjde a nový rok začnete s tými najbližšími, ktorých vo svojom srdci máte.

 

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.