1. výročná správa

Ubehlo to ako voda, ani sme sa nenazdali, a je to rok, odkedy sme spustili túto stránku. Sme radi, že ste celý čas boli tu s nami, sme radi za vašu priazeň aj komentáre a podnetné maily. A keďže máme to prvé výročie, dovoľte mi to teraz trochu zhodnotiť.


Za rok sa nám na webe „urodilo“ cez 230 autorských článkov a k nim vašich 150 komentárov. Ďalšie sa objavili na našej facebookovej stránke, kde uverejňujeme informáciu o nových článkoch na webe. A kde máme už 168 fanúšikov.

Zo všetkých článkov o zdravej výžive a zdravom spôsobe života sa vám najviac páčili tieto:

Za celý rok našu, a verím že aj vašu, stránku navštívilo 55 200 návštevníkov a návštevníčiek. Stránka je na 5979. mieste medzi slovenskými stránkami, sledovanými systémom TopList. V poslednom období denne stránku navštívi medzi 220 až 250 návštevníkov a priemerne si každý pozrie dve stránky.

Iste ste si všimli, že na stránke je aj reklama. Potešiteľné je, že sa nám v priebehu roka podarilo zabezpečiť, že na prevádzku hostingu už nedoplácame a aj vďaka vám sa stránka uživí sama. Projekt totiž vznikol ako snaha vyplniť voľný čas, ktorý Olinke zrazu zostal. Teraz už to vyzerá, že toho času bude mať opäť menej a bude sa môcť opäť realizovať vo svojej obľúbenej práci, ale sľubuje, že vás nebude zanedbávať a vždy si nájde čas napísať zaujímavý článok o výžive alebo záhradke. Počas písania článkov sa perfektne naučila zvládnuť prácu v operačnom systéme Linux Ubuntu, fotografovať s digitálnymi fotoaparátmi a upravovať fotografie v Ubuntu a používať systém WordPress, na ktorom beží táto stránka.

Veríme, že jej rady, ako sa vyhnúť používaniu liekov, ako si správne vyberať potraviny, ktoré radšej nekupovať a ako si sami dopestovať na balkóne alebo v záhradke zeleninu a ovocie, boli pre vás užitočné. Veríme, že už aj vy viete, že jesť dobre a zdravo nie je ťažké ani drahé a že sa to dá. Veríme, že ste sa spolu s Olinkou naučili piecť si svoj chlieb.

A veríme, že tu s nami budete aj nasledujúci rok a že sa tešíte na nové články tak, ako sa my tešíme na vaše reakcie a komentáre a maily s podnetmi na nové články.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.