Dámske pulóvre, praktickosť a elegancia v jednom

pulovríky

Chystáte sa do spoločnosti, či len tak posedieť s priateľmi a špekulujete, čo na seba? Túto otázku riešia zväčša dámy. Hneď za ňou však najčastejšie nasleduje veta: „No, musí to byť hlavne niečo moderné, elegantné, musím sa v tom cítiť pohodlne, no a samozrejme, musím v tom aj dobre vyzerať.“ Šaty či blúzka sú prvou voľbou, ale čo takto dámske pulovre? Myslíte, že nie sú in? Veruže sú. A využijete ich takmer na každú príležitosť.

 

 Svetre aj pulovríky neodmysliteľne patria dlhé roky do šatníka tak žien ako aj mužov. Nič na tom nemení ani fakt, že sa doba neustále mení a prichádzajú stále nové trendy. Dakedy sme si ich plietli samy, niektoré ručne, iné na pletacom stroji. Všelijakých vzorov boli plné časopisy a okrem toho nás to aj bavilo. Iste sa nájdu šikovnice, ktoré pletú pulovríky samy aj dnes, ale ani tie pohodlnejšie z nás nemusia drkotať zubami v tenkej blúzočke. Kúpiť hrejivé dámske svetre už dnes predsa nie je žiadny problém.

pulovríky

Teplučké svetre bez práce

Hoci svetre pletené doma ručne majú čosi do seba, tie kupované sú hotové rýchlejšie. A nový pulóver sa vždy hodí. Či už ako darček pre niekoho. Alebo len tak pre radosť nás samých. Vybrať si ich môžete aj u vás v klasickom kamennom obchode, no zázraky nečakajte. Vzory možno spočítate na prstoch jednej ruky a farby či strihy sú na tom zväčša podobne. Oveľa širší sortiment nájdete v e-shope www.piperi.sk. Čaká tam na vás nepreberné množstvo všelijakých svetrov, ktoré sa navyše každý týždeň obohacuje o nové modely. Okrem klasických svetrov tu nájdete aj obľúbené dlhé pulovre. Tie môžete hravo skombinovať s legínami a v modernom oblečení tak vyraziť za zábavou.

Kvalitný materiál a strih je základ úspechu

Ak hľadáte naozaj pohodlné dámske pulovre, oplatí sa vyberať kvalitu. Či už sa to týka samotného materiálu alebo strihu. Pri dlhšom nosení a praní však počiatočnú investíciu do nového svetra iste oceníte. Vďaka kvalitnému materiálu bude váš svetrík aj po rokoch ako zo škatuľky.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.