web analytics
mar 302018
 
zelený hrnček

V zhone všedných dní raz príde čas, kedy nemusíme riešiť pracovné povinnosti a môžeme si dovoliť ten luxus zostať pár dní doma len sami so sebou. Nerobíme nič, čo musíme, nerobíme vôbec nič alebo len to, čo chceme. Ako taký deň môže prebiehať?

 

 

Netreba si brať dovolenku, občas sa v kalendári vyskytnú týždne s predĺženým víkendom. Za pekného počasia sa dá vyraziť na výlet do hôr alebo pozrieť nejaký hrad. Ale pekný deň môže začať tiež daždivo. V takom počasí sa dobre spí a keď ráno nemusí zvoniť budík… tak sa zobudíte, až keď ste úplne oddýchnutí. Vhupsnete do domáceho oblečenia Calvin Klein, pozriete na stav zásob v chladničke a pripravíte si chutné raňajky. A k nim čaj z byliniek, nazbieraných počas roka vo svojej záhrade. Z pekného hrnčeka si ho vychutnáte dvojnásob.

domáce oblečenie Calvin Klein

Aj po raňajkách môže deň pokračovať ležérnym tempom. Dá sa ležať na gauči s časopisom, na ktorý nebol celý mesiac čas. Alebo si vyjsť na záhradnú terasu a pozorovať prírodu. Aby káva rýchlo nevychladla, o to sa postará štýlový a izolačný KeepCup hrnček. Skúsili ste, ako chutí káva, keď sa s ňou prechádzate po záhrade a môžete sa zastaviť pri každom strome alebo kríku? Na jar môžete pozorovať len púčiky, neskôr už pestrofarebné kvety. Keď si vyberiete svoje voľné chvíle na jeseň, dajú sa už ochutnávať sladké plody. Len zvážte, či je to ku káve dobrý nápad. No ale veď na relaxačnú prechádzku si môžete vziať aj čaj, no nie?

KeepCup hrnček

Veľa pekných vecí si dokážeme kúpiť zakaždým, keď ich vidíme. No nemali by sme zabúdať si ich aj užiť. Načo sú nám všetky tie maličkosti, keď by stále len ležali na poličke? Na čo sú nám voľné dni, keby sme si ich nevedeli vychutnať? Berte život tak, ako prichádza a skrášlite si každý deň. Chvíle voľna sú každý víkend a keď k tomu pridáte jeden deň dovolenky, predĺžený víkend si spravíte kedykoľvek. Hektické pondelky a bláznivé piatky sa pre vás môžu stať minulosťou.

 Publikoval 30. marca 2018  Tagged with:

 Zanechať komentár

Môžete používať tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.