Chceli by ste domáce wellness? S bazénom Swim spa bude výnimočné

Túžite po domácom wellness? Mať v pohodlí domova v súkromnej atmosfére vymoženosti tých najlepších relaxačných služieb? Napríklad taká domáca sauna na mieru…Možnosť kedykoľvek vypnúť hlavu a poriadne sa vyhriať. Či skočiť do bazénu alebo vírivky,oddýchnuť si a nechať všetky problémy odplávať problémy spolu s bublinkami? To je sen mnohých z nás.

 

Už nechcete o večeroch v jacuzzi s pohárom šampanského len snívať? Rozhodli ste sa tento sen uskutočniť a už si v mysli budujete bazén s protiprúdom? Ak si chcete byť istý prvotriednou kvalitou a jedinečnosťou vášho domáceho wellness, spoločnosť HOTTUB je skvelou voľbou. Predstavujú záruku spokojnosti aj pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Domáce wellness s HOTTUB Sauna & Wellness®

Bohaté 17 ročné skúsenosti, poctivá práca, profesionálny prístup, 1000 úspešných projektov. To je stávku na istotu. Od jednoduchých domácich relaxačných svetov až po exkluzívne výnimočné riešenia luxusných 5 hviezdičkových hotelov.

Takto môže vyzerať aj vaše wellness. Vyskladajte si ho spolu s nami:

  • Celoročný bazén SWIM SPA

V ponuke nájdete celoročné bazény Swim spa v dvoch typoch:

  1. Bazény Swim Spa od HOTTUB Sauna & Wellness®: Tento bazén nemá nevýhody. Jeho príjemne teplá voda bez ohľadu na počasie z neho robí bazén do každého počasia. Vďaka možnosti protiprúdu v ňom môžete plávať donekonečna a ešte ďalej. Je vhodný do interiéru aj exteriéru. Navyše má nízku spotrebu a jednoduchú údržbu. Sen? Môže byť aj vašou skutočnosťou.

  2. Bazény Swim Spa Jacuzzi®: Tiež by ste vždy po plávaní najradšej skočili do vírivky? S bazénom swim spa jacuzzi to nebude mať ďaleko. Kombinácia všetkých výhod spomínaného bazéna s extra výkonnými hydromasážnymi tryskami Jacuzzi® PowerPro® urobí z vášho kúpacieho rituálu nezabudnuteľný zážitok.

  • Sauna na mieru

So spoločnosťou HOTTUB Sauna & Wellness® máte štyri základné saunovacie možnosti. Všetky sú samozrejme vyrobené na mieru, precízne a z tých najkvalitnejších materiálov.

  1. Fínska sauna:

Najklasickejší, najznámejší spôsob saunovania, kde sa pobyt vo vysokom suchom teple strieda s ochladením a fázou kľudu.

  1. Parná sauna:

Narozdiel od suchého tepla môžete očakávať vysokú vlhkosť. Ideálna pre dýchacie cesty.

  1. Infrasauna:

Odlišuje sa tým, že teplo nastupuje pomaly a postupne a celý proces trvá 30-40 minút. Vhodná najmä pre tých, ktorí nezvládajú vysoké teplo klasických suchých sáun.

  1. Kombinovaná sauna:

Najčastejšia možnosť kombinácie je infrasauna s fínskou saunou. Možnosť flexibilného použitia podľa aktuálnych požiadaviek je veľkou výhodou,

Všetky jednotlivé riešenia vždy optimalizujeme na mieru presne pre konkrétneho zákazníka a jeho špecifické požiadavky. Zaväzujeme sa nekompromisnou kvalitou, ktorú vždy dodržíme.

  • Vírivky

Môžete si vybrať z veľkého množstva rozličných vírivých relaxačných váň. V prípade potreby sa môžete obrátiť na špecialistov z HOTTUB Sauna & Wellness®, ktorý vám radi poradia a pomôžu tak, aby váš výber uspokojoval všetky vaše túžby, očakávania či predstavy.

Všetky možnosti, od tých najmenších až po tie priestorovo výraznejšia, vhodné až pre 6-7 osôb sú prevedené v prvotriednej kvalite.Na to sa môžete spoľahnúť. Spolu so zaručeným maximálnym relaxom.

Od A po Z s HOTTUB Sauna & Wellness®

Ak ste práve na začiatku svojej cesty za vytvorením domáceho wellnessu presne podľa Vašich požiadaviek, narazili ste na ideálneho partnera. Služby Hottub začínajú konzultáciami, odbornou podporou a návrhmi, pokračujú dodaním a inštaláciou, ale spustením do prevádzky zďaleka nekončia.

Naďalej poskytujú kvalitný servis, poradenstvo či čistenie. Skrátka budú pre vás k dispozícii na vašom wellness dobrodružství kedykoľvek ich budete potrebovať

V kombinácii s ich spoluprácou s tými najlepšími výrobcami, svetovoznámymi dizajnérmi a výnimočným prvotriednym vybavením sú skutočne vynikajúcou voľbou.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.