Dovolenka aktívne

cvičenie na dovolenke

Už ste premýšľali, kam pôjdete tento rok na dovolenku? Môžno sa niektorí z vás tešia na pobyty pri mori. Iste, opaľovanie sa na pláži má svoje čaro. Ale pre mňa je ideálna aktívna dovolenka. Najlepšie spojenú s tancom či iným cvičením. Odkedy som však objavila cestovnú kanceláriu www.cksusmevem.cz , mám malý problém. Neviem sa rozhodnúť, čo skôr a čo potom. Vybrať si pobyty pre ženy, rodinnú dovolenku s deťmi alebo dovolenku s priateľom? Zrejme sa kompromisu nevyhnem.


Keďže sa s priateľom radi bicyklujeme, v minulosti sa naša aktívna dovolenka odohrávala väčšinou v Čechách. Ubytovali sme sa v nejakom útulnom hotelíku a naplánovali bicyklové trasy v blízkom aj vzdialenejšom okolí. Tento rok som vymyslela zmenu. Dovolenku si rozdelím. Na jednu pôjdeme s kamarátkou a na tú druhú s priateľom.

Aktívna dovolenka pri mori bol vždy môj sen. A cvičebné pobyty pre ženy sú pre spevnenie tela ako stvorené. Príjemné ubytovanie v hoteli, kvalitná strava a aktívny pohyb. Stačí sa len prezliecť do cvičebného úboru a vybrať si niektorú z cvičebných lekcií. Podľa veku a kondície to môžu byť aeróbne, kondičné alebo rehabilitačné cvičenia. Vybrať sa dá aj rôzne cvičebné náradie.

No cvičiť sa dá aj vo vode. Ibažešportová dovolenka pri mori neznamená len pohyb v morských vlnách. Zacvičiť si v bazéne s protiprúdom pomôže spevniť nielen svaly na rukách, ale aj na nohách či na brušku. A práve pre toto sú pobyty s cvičením pre ženy také obľúbené.

Dovolenka s deťmi aktívne

Ak však máte malé deti, bude pre vás isto zaujímavá aktívna dovolenka s deťmi. Môžete využiť služby detskej škôlky či napríklad atraktívne tenisové kurty. Ani nepriaznivé počasie nemusí byť prekážkou v trávení vašej dovolenky. Väčšina hotelov ponúka aj vlastnú knižnicu, spoločenské hry, ale napríklad aj fitnescentrá či vnútorné bazény s výrivkami.

Aktívna dovolenka pri mori môže byť výborným tipom nielen pre ženy. Veď cestovná kancelária sa vie postarať o všetkých členov rodiny. No vybrať sa na pobyt s kamarátkami, zacvičiť si, oddýchnuť si a vrátiť sa domov plná dobrej nálady a nových zážitkov si zaslúži každá z nás. Či nie?

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.