Iné čítanie

Zatúžite občas po nejakom magazíne? Čítaní, ktoré nie je úplne náročné, no na druhej strane vám dá nejaké informácie a necítite, že ste čas len zabili? Nemusíte kvôli tomu hľadať novinový stánok a vyhadzovať peniaze. Ak máte tablet či netbook, ktorý si so sebou môžete vziať na miesto, kde musíte tráviť čas čakaním, alebo si len chcete na chvíľu oddýchnuť od práce na počítači, mám tu pre vás dnes tri dobré typy.


Pre tie, ktoré hľadajú vo svetle reklám na doplnky stravy či predajné lieky stále nové informácie na udržanie či zlepšenie svojho zdravia, tu mám typ na zdravie na mnau.sk. Pretože zdravie, to nie sú len tabletky a sirupy, maste a čípky. Zdravie je aj životný štýl, pohoda, kvalitné jedlo a nápoje, pohyb a dobré vzťahy. O tom píšeme aj na našom webe a o tom je aj zdravie na mnau.sk.

Je mi jasné, že čítať a vzdelávať sa neustále len o zdraví a zdravom životnom štýle by nebavilo nikoho. Preto môj druhý tip pre vás je imagazin.sk. Nie že by vás imagazin.sk nabádal prejedať sa alebo stresovať, to určite nie. Len má trošku iný záber a dočítate sa v ňom o podnikaní a práci, ale aj o oddychu či dovolenke. Pravé oddychové čítanie, ktoré vás niečím aj obohatí a ku ktorému sa iste budete radi vracať.

Ak by vás muži osočovali, že len čítate na webe, môj posledný tip bude o tom, ako sa ich „zbaviť“ a ako ich zabaviť. Pošlite im odkaz na tento online magazín pre mužov. Že vám to znie tak nejak čudne? Nebojte sa, online magazín pre mužov nemusí byť len o iných ženách alebo iných nerestiach. Seriózny online magazín pre mužov píše aj o zdraví, športe, technických lahôdkach a iných mužských (bezpečných) hračkách. A aký by to bol online magazín pre mužov, keby neponúkal súťaž? Takže jeho obsahom sú aj súťaže.

Len dajte pozor, aby ten váš kvôli tomuto magazínu nezmeškal večeru 😉

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.