Krása v každej žene už dávno je

Aká kozmetika patrí k tým vašim najobľubenejším? Čo vo vašej kúpeľni nemôže chýbať? Je to krém proti vráskam, denný či nočný krém? Všetky tieto veci napomáhajú našej pleti k tomu, aby bola jemná, zjednotená a vyzerala mlado.

No je to naozaj nutné? Naozaj to všetko potrebujeme? Veď nie vždy je dôležitá iba krása. Určite existujú povolania, pri ktorých ženy jednoducho musia vyzerať mlado v každom veku a nie je prípustné, aby mali čo i len jednu vrásku. No nemusí to byť nutnosť a povedzme si úprimne, že existuje pár žien, ktoré jednoducho nevedia starnúť so cťou a s kozmetikou to neskutočne preháňajú. Samozrejme, že všetky túžime po kráse a mladosti, ale nemôžeme sa tváriť, že nestárneme. Veď každá žena má v sebe krásu a tým, že používame rôznu kozmetiku tú našu prirodzenú krásu skrýva. Ja viem, mnohé si myslíme, že muži majú radi keď sme nalíčené neskutočne výstredným spôsobom a vyzeráme akoby sme mali vek, ktorý nám skutočne nezodpovedá. Ale nie je to tak. Muži nemajú radi tento typ žien. Určite teda nie všetci, možno sa nájde pár jedincov pre ktorých je neprirodzenosť lákavá, ale nie je ich veľa. Omnoho viac mužov je takých, ktorí jednoducho milujú ženy na ktorých vidieť prirodzenú krásu a ktoré vyzerajú presne tak, ako to ich vek určuje. To ale neznamená, že v päťdesiatke nemôžeme byť pekne upravené. Jemný make up a upravené vlasy spolu s vráskami a pevným sebavedomím sú tou najlepšou zbraňou a lákadlom pre tých pravých mužov. A vo veku, kedy nás vrásky ešte obchádzajú je pre nás najlepšia iba ľahká vrstva púdru a maskara. Mladosť z nás predsa ešte srší a nič iné nám nie je treba. Takže určite vo svojej dvadsať päťke nerobte tú chybu ako mnohé iné robia, nechcite vyzerať staršie.

krem

Ženy sú krásne v každom veku, len si musíme nájsť presne tú vec, ktorú budeme na sebe podporovať a naša krása tak nezvädne.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.