Krásne miesto len pre ženu

Často som sa stretol s tým, že pán domu označoval spálňu pojmom „pracovňa“. Dával tým najavo, že má v tejto izbe umiestený počítač, aby mal kľud na prácu od ruchu denných miestností bytu. Trochu trápne mi bolo vstupovať sem za účelom opravy pokazeného prístroja. Ale aj domáce panie považujú spálňu za dôležité miesto pre seba. Najmä keď tu stojí ich obľúbený toaletný stolík.

Dnes našťastie už stolné počítače nahradili vo väčšine domácností notebooky a tablety, ktoré sa zmestia do obývačiek bez toho, že by oberali rodinu o dôležitý priestor. A tak spálne ostali útočiskom žien a nikto cudzí im tam nechodí.

No v minulosti som si nemohol nevšimnúť, že okrem stolíka pod počítač s monitorom aj tlačiarňou boli v spálňach práve toaletné stolíky a mohol som tak nevdojak porovnávať vkus žien. Niektorej stačil na jej šminky a kefu na vlasy jednoduchý toaletný stolík zo spálňovej zostavy, niektorá si svoj skrášľovací kútik zostavila z malého stolčeka, taburetky a zrkadla pripevneného na stenu. No mohol som vidieť aj romanticky ladené komplety toaletných stolíkov ako zo zámkov princezien. Myslím si, že každé dievča sa rado hrá na princeznú a aj keď vyrastie, kúsok tej princeznej v nej stále ostáva aj napriek pracovným povinnostiam či starostlivosti o deti.

toaletný stolík

My muži vidíme vo svojich partnerkách skôr kráľovnú. Svoju kráľovnú, ktorej chceme dopriať to najlepšie. A samozrejme chceme, aby naša kráľovná aj čo najlepšie vyzerala. Zvyšuje to sebavedomie naše, ale aj jej samotnej. Na to jej musíme dopriať trochu času a priestoru. Toaletný stolík je takým malým kráľovstvom našej partnerky, v ktorom prebieha premena ženy na krásavicu pár zručnými ťahmi ceruzky na obočie, špirály alebo s pomocou pudrenky. My vlastne ani nemusíme poznať názvy všetkých tých pomôcok a prípravkov, ktorými nás neprestávajú naše polovičky uvádzať do úžasu. Stačí, že vidíme výsledok.

Toaletné stolíky sa páčia všetkým ženám. Prečo teda neprekvapiť ich romantickú dušu pekným romantickým toaletným stolíkom? Bude to darček ako pre ne, tak aj pre nás.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.