Kuchyne na mieru

kuchyne

Každá gazdinka túži po peknej a priestrannej kuchyni, v ktorej môže pripravovať svoje kulinárske špeciality pre svoju rodinu. Kde má po ruke veľkú chladničku s mrazničkou, umývačku riadu a všetky ostatné nepostrádateľné kuchynské spotrebiče. Veľký sporák a rúru na pečenie dobrôt. A je úplne jedno, či bývate v paneláku alebo v rodinnom dome. Pekná a praktická kuchyňa je srdcom každej domácnosti.

 


Žiaľ, pekná kuchyňa nestojí groš. Kuchynské linky v panelákoch pamätajú ešte staré časy a ich výmenu treba starostlivo zorganizovať. Ak už sa má meniť kuchynská linka, väčšina gazdiniek uvažuje rovno s tým aj celú rekonštrukciu umakartového jadra, respektíve jeho výmenu za murované s novou kúpeľňou. A potom si už do kuchyne môžete nechať urobiť kuchynskú linku na mieru vaším potrebám aj na mieru vašej postavy. Nemusíte sa zohýnať k nízkej pracovnej dosky, ak vás príroda obdarila vyššou postavou alebo nemusíte si stúpať na špičky, ak ste naopak postavy útlejšej.

Ak vás trápia pomerne vysoké ceny kuchýň na Slovensku, vyberte sa za hranice. A ani nemusíte ďaleko. Z trenčianskeho a žilinského kraja to máte na skok na severnú Moravu, kde na vás čaká prehliadka systémov kuchyne Ostrava s možnosťou nechať si navrhnúť zdarma kuchyňu na mieru podľa vašich predstáv a možností. V showroome si môžete pozrieť, z akých materiálov a v akých farebných odtieňoch môže byť vaša nová kuchyňa zostavená.

kuchyne
kuchyne na mieru

Ak si chcete pozrieť viacej už hotových zostáv, navštívte aj prehliadku kuchyne Havířov alebo sa na webe môžete objednať na konzultáciu svojej zostavy kuchyne Frýdek-Místek.

Kuchyne nakúpené v Česku vás môžu vyjsť na menej peňazí, ako domácej produkcie. A na niektoré časti Slovenska je doprava z okolia Ostravy bližšia, ako z druhého konca Slovenska. Získate tak kvalitnú kuchyňu do svojej domácnosti za rozumný peniaze a nemusíte sa prispôsobovať tomu, čo výrobca navrhol a vyrobil. Kuchyňa na mieru tak plne rešpektuje vaše želania a vaše možnosti.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.