Načo korzet?

Pokiaľ na úvodnú otázku nemusíte odpovedať „lebo mi ho lekár predpísal“, ste vo veľkej výhode. Pretože si ho môžete vybrať čisto z estetických dôvodov. A je len na vás, čo ho chcete nosiť cez deň alebo skôr v noci 😉


V minulosti boli korzety nevyhnutnou súčasťou vybavenia ženy v spoločnosti. Používali sa na zoštíhlenie pása a zvýraznenie horných partií ženského tela. Jeho samotné nasadenie si vyžadovalo pomoc druhej osoby a u niektorých dám dokonca veľmi fyzicky zdatnej osoby. Rovnako to bolo aj pri jeho vyzliekaní, k tomu sa však často našiel nejeden ochotný dobrovoľník. Vedľajším účinkom nosenia týchto zastaralých korzetov bolo obmedzenie možnosti voľne dýchať, neraz sprevádzané odpadávaním dám. Našťastie vtedy sa to považovalo za súčasť dobrých mravov, vedieť včas omdlieť.

Dnes už sú tieto časy našťastie preč a nijaký bontón nenúti ženy zatvárať svoje telo do tesného korzetu a riskovať stratu vedomia. Skôr by som sa obávala straty vedomia partnera ženy, ktorá moderný korzet používa.

Dnešný korzet je nie len módnym doplnkom mladej ženy. Je to rafinovaná záležitosť, ktorá pomáha nie len udržiavať horúci plameň domáceho kozuba. Ak je váš partner workoholic a nie a nie sa dostať domov z práce v rozumnom čase, toto je spôsob, ako ho motivovať. Korzet je darček, ktorý urobí radosť obdarovanej, aj tomu, kto obdarúva.

Je len na vás, či si vyberiete korzet, ktorý skôr skryje váš drobný nedostatok, alebo taký, ktorý zvýrazní každý kúsok vašich predností. Či už ste blond alebo bruneta, ku každej farbe vlasov či odtieňu pokožky si vyberiete tú správnu farbu vašej rafinovanosti. Či už dávate prednosť nevinnému pohľadu alebo zvodnému a ohnivému looku, vždy si máte z čoho vybrať.

V e-shope sú k dispozícii samozrejme aj ostatné nevyhnutné doplnky, záleží len od vašej nálady. Či už uvažujete o nočnej košieľke alebo váš zrak už zablúdil k budúcej dovolenke pri mori a k novým plavkám a županu. Všetko pre vás. Kuriérom príde balíček až ku vaším dverám, záleží len od vás, či na dobierku alebo chcete platiť bankovým prevodom.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.