Projekt na detské ihrisko, od nápadu po realizáciu. Detské ihrisko na vašom dvore.

Detské ihriská sú už dlhú dobu mimoriadne obľúbenými miestami medzi deťmi každého veku a ich popularita neprestajne rastie. Poskytujú široký priestor pre zábavu, dobrodružstvo, športové aktivity i oddychové zóny, a aj preto sú tak atraktívnymi a často navštevovanými zábavnými komplexami.

Nadšenie, aké deti zažívajú na detských ihriskách, je priam hmatateľné. Nie je tu núdza o nezabudnuteľné zážitky, ktoré pramenia z nepreberného množstva vzrušujúcich, napínavých atrakcií a aktivít.

Doplnky na detské ihriská a ich vybavenie sú naozaj pestré. Zahŕňajú najrozličnejšie atrakcie pre najmenšie deti, staršie deti a rovnako tak tínedžerov či mladých dospelých.

Moderný, inovatívny dizajn detských ihrísk priťahuje stále viac nadšených návštevníkov. Možnosti zábavy, relaxu či športovania, ktoré ponúkajú, sú takpovediac nevyčerpateľnou studnicou inšpirácie a radosti. Jedno miesto tak poskytuje priestor pre mnoho spôsobov, ako tráviť čas voľna a pohody.

Vybavenie detských ihrísk pozostáva z mnohých elementov, ako sú multišportové ihriská, prekážkové dráhy, pavúčie veže, či atrakcie vybavené interaktívnymi hrami a náučnými hracími prvkami.

Kreativite v dizajnovaní detských ihrísk sa medze nekladú a ich prevedenie môže byť aj tematicky veľmi bohaté.

Vybavenie detských ihrísk zahŕňa pestrú paletu najrôznejších cool atrakcií. Deti tu môžu skúšať všetko možné i nemožné, od šmýkania sa na šmýkačkách, cez skoky na trampolínach, až po preteky na motokárových dráhach a ešte omnoho viac.

Doplnky na detské ihriská sú vyrobené z tých najkvalitnejších a vysoko odolných materiálov.

Detské ihrisko – miesto zábavy priamo na vašom pozemku

Každý projekt a rovnako tak projekt na detské ihrisko a jeho postupná realizácia začína dobrým nápadom.

Nosíte v mysli predstavu, ako vašim deťom zasvietia oči úžasom pri pohľade na parádne detské ihrisko na vašom dvore?

Radi by ste aj vy na svojom pozemku deťom vytvorili fantastický svet zábavy a pohody? A, čo si budeme hovoriť, aj deti zamestnali zaujímavými aktivitami a pravidelným pohybom?

Chceli by ste vedieť, ako premeniť svoj sen na realitu?

Výroba detských ihrísk je proces, kde sa prvotný nápad a plán krok za krokom približuje ku konečnej realizácii.

Poradenský servis

Aby sa idea nového detského ihriska na vašom pozemku mohla skutočne zhmotniť, je v prvom rade dôležité poznať vaše predstavy a požiadavky. K dispozícii je poradenský servis, ktorý sa nekončí realizáciou projektu a môžete ho naďalej využívať.

Na začiatku je potrebné spraviť obhliadku terénu a miesta plánovanej výstavby. Dôležité je, aby boli vhodné stavebné podmienky a aby spĺňali kritériá pre následnú inštaláciu detského ihriska.

Koncept plánu výstavby

 

Ďalej je na rade tvorba 2D plánu projektu, ktorý sa následne pretaví do detailného návrhu a vytvoreniu 3D modelov.

Plánovanie každého projektu je prevádzané s vysokou odbornosťou, pričom sa dôraz kladie na bezpečnosť herného vybavenia a doplnkov.

Potom nasledujú montážne a výrobné plány a samotná výroba. Montáž detského ihriska prebieha podľa platných noriem a je presná, bezpečná a rýchla.

Detské ihrisko môže byť schválené nezávislým skúšobným ústavom, ako napríklad TÜV.

Po montáži a inštalácii sa nesmie opomenúť údržba detského ihriska, aby bolo dlho funkčné, bezpečné a spĺňalo hygienické štandardy a zdravotné požiadavky.

Váš sen – premenený na skutočnosť

Na samotnom začiatku stál váš skvelý nápad a sen.

Nadšenie detí sa nedá skryť. Oči im žiaria ako hviezdy. Presne tak, ako ste si to predstavovali. A možno ešte viac.

Obrovská radosť preráža vzduch.

Váš projekt na detské ihrisko sa stal skutočnosťou.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.