3-omega zadarmo? Možno…

Našla som si dnes v poštovej schránke obálku. Bola v nej „Pozvánka- ZADARMO“. Z reklamného letáčika sa na mňa usmievala mne dobre známa pani doktorka z programu „Jste to, co jíte“, Kateřina Cajthamlová.


A na čo ma pozvali?

Mám vraj vyskúšať výživový doplnok stravy s obsahom 3-omega mastných kyselín za 0,- EUR. Zaslaním návratného kupónu v priloženej obálke sa prihlasujem do vernostného programu. Prvých 30 kapslí dostanem ZADARMO, len musím zaplatiť poštovné a balné vo výške 1,95 EUR. Za mesiac vraj dostanem 60-denné balenie za výhodnú členskú cenu 21,95 EUR. Potom budem takéto balíčky dostávať každý druhý mesiac dovtedy, kým vernostný program nepreruším alebo neukončím telefonicky alebo písomne.

Je pekné, že pani doktorke leží na srdci moje zdravie. Naozaj nie som z tých, čo jedia mastné ryby 3-4 krát týždenne a tak by som tie 3-omega kyseliny možno potrebovala. Ale prečo práve z nórskeho lososa a prečo práve od tejto firmy?

Pred časom som videla v nejakej relácii zúfalých ľudí, ktorí si podobný balíček takto objednali. Napriek tomu, že objednávku chceli zrušiť, nedalo sa. A keď balíčky prestali platiť, skončilo sa to u exekútora.

Možno, že to bola iná firma, ale začiatok sa mi zdá byť veľmi podobný.

A tak rozmýšľam. Vie pani doktorka vôbec, ako by sa táto firma v takomto prípade voči svojim zákazníkom zachovala? lanove semienko

Neviem ako vy, ale ja to riskovať nebudem. Nehovoriac o tom, že u nás máme výborný zdroj 3-omega mastných kyselín z domácich zdrojov. Je to obyčajné a pritom zázračné ľanové semienko a z neho získaný ľanový olej. Dostanete ho kúpiť v obchode so zdravou výživou alebo v lekárni a nikto po vás nebude chcieť, aby ste si objednali dávku na dva mesiace dopredu, aj keď dlhodobé užívanie nikomu neuškodí. Skôr naopak.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.