Pohostenie na akciách najlepšie zvládnu profesionáli

Toto leto a jeseň boli veľmi zaujímavé aj z hľadiska takpovediac gastronomického. Pretože mám veľa priateľov, alebo preto, že celkom dobre fotografujem, som sa dostal na niekoľko spoločenských udalostí spojených s občerstvením a dokonca na dve svadby. A tak som mohol popri zábave a zachytávaní momentiek udalosti aj porovnávať, ako kto zvládal starosť o spokojnosť svojich hostí. Pretože nie len láska, ale aj priateľstvo môže ísť cez žalúdok.

Klasická dedinská svadba v kultúrnom dome, varia susedky pod vedením skúsenej kuchárky. Asi každý z nás aspoň jednu takúto udalosť absolvoval. Všetci sa snažia, ale ako hovorí môj šéf, výsledky sa hodnotia. A v tomto prípade som lepšie hodnotil druhú svadbu, kde bolo oveľa viacej hostí a ženích zabezpečil, že sa o všetko jedlo a pitie postarala firma, poskytujúca cateringové služby na profesionálnej úrovni a nebolo treba prižmurovať oko. Budúcim mladomanželom odpadli starosti so zháňaním šikovných ľudí na varenie aj obsluhu, odpadli starosti zháňať riad a príbory, odpadlo im mnoho maličkostí, oni sa v náročnej príprave svojho veľkého dňa obrátili na odborníkov a sami sa venovali len príprave jedálneho lístka.

svadobnahostina

Leto býva tiež časom promócií a osláv absolvovania vysokoškolského štúdia. Rodičia a starí rodičia a aj priatelia a partneri s rodinou sa radi potešia, keď ich „ratolesť“ ukončí odbornú prípravu a vstupuje do reálneho života. Nájsť voľnú a dobrú reštauráciu v termíne, keď si ju chce rezervovať každý, je náročné a najmä neviete posúdiť, ako sa tejto pre mladého človeka výnimočnej udalosti zhostí personál vybranej reštaurácie, ktorú ani nepoznáte. Zato ľudia z LionCatering.sk pre vás vždy pripravia perfektný catering, Bratislava nemusí byť miestom udalosti. Služby poskytujú po celom Slovensku.

salads

Ale nie iba oslavoval som toto leto a jeseň. Zúčastnil som sa aj niekoľkých firemných prezentácií mojich dodávateľov. Je to podľa mňa lepšie, ako chodiť po veľtrhoch, ktoré dnes už nie sú tým, čo bývali. Na prezentácií máme čas pozhovárať sa o technických parametroch noviniek aj prebrať obchodné postupy. A to všetko zastrešuje príjemný catering. Ako hovorí môj priateľ, s plným bruchom má človek vznešenejšie myšlienky. A ako dodávam ja, s dobrou kávou sa dobre uzatvárajú obchody.

Keď potrebujete zaistiť kvalitné služby, obráťte sa na profesionálov. Aj pri poskytovaní občerstvenia.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.