Auto ako výhra? Super! Ale papierové letáky si vziať nenechám

auto

Chceli by ste nové auto? To je otázka, všakže? Veď kto by nechcel. Ak však naň nemáte dosť peňazí, nevadí. Niekedy stačí úplná maličkosť. Zapojiť sa do súťaže v nákupnom reťazci. A hoci pri mojom šťastí nepredpokladám, že by som čokoľvek vyhrala, keď mi pokladníčka po zaplatení tovaru podala kartičku so súťažným kupónom, potešila som sa. Možno nastal môj čas.

 


Získať kartičku so súťažným kupónom môžete aj vy. Mne sa to podarilo veľmi jednoducho. V letáku sme si s dcérou vyhliadli teplé flanelové pyžamo. Veď zima je tu čo nevidieť. Jej sa páčilo červené a mne zase ružové. Cena jedného bola baťovských 9,99 EUR. Vybrala som sa teda skoro ráno do obchodu.
A mala som šťastie. Pyžamá som kúpila a keďže som splnila základnú podmienku a môj nákup predstavoval čiastku vyššiu ako 15 EUR, dostala som spomínanú kartičku. Po jej zaregistrovaní na stránke reťazca mám možnosť vyhrať okamžite chladničku, robot či automat na kávu, alebo postúpiť do zlosovania o tri autá. No nebrali by ste?

Virtuálne letáky? A do čoho budem baliť šupky od zemiakov?

šupky v letáku Po návrate z práce som si teda ako vždy zapla počítač, naklikala internetovú stránku známeho reťazca a že sa idem zaregistrovať. Bez väčších problémov som to zvládla, no v prvom kole som, podľa očakávania, nevyhrala nič. No čo už. Možno sa mi ujde jedno z tých super autíčok. Uvidíme.
Čo ma však zaujalo, bola ponuka reťazca odoberať novinky vo virtuálnej podobe. Ak sa zaregistrujem, dvakrát do týždňa mi budú posielať leták a informovať ma o aktuálnej ponuke. No skvelé. Budem mať síce prehľad, nemusím ísť každý štvrtok do predajne pre papierové letáky, ale čo potom? Kde zoberiem tak šikovné „obaly“ na kuchynský odpad? Pritom som si na ne už celkom zvykla. Keď sa chystám čistiť zeleninu, zemiaky, mrkvu alebo cibuľu, stačí rozložiť jednu, dve stránky letáku a môžem šúpať koľko chcem bez toho, aby som si urobila neporiadok na stole. Keď mám zeleninu očistenú, odpad jednoducho zabalím a buď ho takto vyhodím, alebo, a to robím častejšie, vezmem do záhrady a skompostujem.
A čo vy? Ktoré letáky vám vyhovujú viac? Virtuálne a či tie klasické papierové?

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.