Náradie pre profesionálov? Značka Makita je jasnou voľbou

Ak patríte k tým, ktorí si potrpia na kvalitné náradie, potom určite poznáte značku Makita. Spoľahlivé nástroje na prácu od tejto značky vie oceniť každý profesionálny i domáci majster, pretože s nimi sa robota darí od ruky. Vyskúšajte akumulátorové náradie, nástroje na skrutkovanie, rezanie, pílenie či brúsenie a mnohé ďalšie náradie od značky Makita a už viac nebudete chcieť viať do ruky iné.
 

Kto stojí za značkou náradia Makita

História náradia Makita, ktoré sa stalo synonymom pre náradie špičkovej kvality, sa začala písať už pred viac ako sto rokmi. Bolo to presne v roku r. 1915, keď Masaburo Makita spolu s tromi spolupracovníkmi založili v meste Nagoya v Japonsku spoločnosť na výrobu elektromotorov a generátorov.

Spočiatku sa v prevádzke vyrábali a opravovali len elektromotory, transformátory a zariadenia určené na verejné osvetlenie. Až v roku 1958 spoločnosť Makita uviedla na trh prvé elektrické ručné náradie. Od tých čias náradie Makita predstavuje profesionálnu kvalitu, skvelý výkon, spoľahlivosť a pohodlné používanie. Dnes sa považuje spoločnosť Makita za jedného z najväčších výrobcov tohto typu náradia a jej továrne sa nachádzajú v desiatich krajinách po celom svete.

Makita náradie má široké portfólio výrobkov

· Akumulátorové náradie – v tejto kategórii nájdeme kvalitné akumulátorové skrutkovače, akumulátorové uťahováky či akumulátorové rotačné a vŕtacie kladivá pre domáce i profesionálne použitie. Okrem toho spoločnosť Makita vyrába aj ďalšie spoľahlivé nástroje, ako sú akumulátorové píly, brúsky, hoblíky, akumulátorové nožnice na kov, skrutkovače a frézy.

· Elektrické náradie – V sekcii elektrického náradia ponúka spoločnosť Makita klasické nástroje, ako sú kladivá, vŕtačky, hoblíky, pílky, rezacie a uhlové brúsky. V sortimente elektrického náradia sa však nachádza i prepracovaná záhradná technika (elektrické kosačky na trávu, vysokotlakové čističe, dúchadlá) a meracie nástroje (diaľkomery či rotačné lasery).

· Náradie na benzínový pohon – Makita v tejto divízii vyvíja vysoko výkonné kosačky, generátory, motorové píly, kosy, kosačky na trávu a dúchadlá.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.