Navrhnite si svoje nové regále

Regále používame hádam všetci. A navrhnúť drevený regál na kompóty do špajzky zvládne priemerne zdatný domáci kutil. Ale čo keď tých kompótov je trochu viacej a špajzka už na ne nestačí? Pre obchod aj priemysel našťastie existuje online návrhár regálových systémov.


Regále majú umožniť nie len uložiť čo najväčší objem tovaru, ale aj umožniť k nemu rýchly prístup pre jednoduchú manipuláciu. A nebyť zbytočne drahé. Toto všetko berie do úvahy návrhár regálov. V prvom kroku si určite výšku regálového stĺpca, ďalej hĺbku políc, ich dĺžku a počet a na záver nosnosť každej jednej police. A pritom všetkom vidíte pred sebou nakreslenú celú zostavu.

A nie len to. Okamžite vidíte aj cenu takejto zostavy a môžete si ju rovno vložiť do nákupného košíka. Lenže málokto si objednáva jednu policovú zostavu. Na to pamätá aj tento návrhár. Takže hravo pridáte ďalší stĺpec políc, ktorý kopíruje predchádzajúce parametre. Máte požiadavku na odlišné prevedenie zvyšku zostavy? Nie je problém, upravte si v návrhárovi potrebné parametre a vaša nová regálová zostava je stále vyobrazená pred vami v aktuálnom stave.

Prešvihli ste celkovú dĺžku skladu? nevadí. V návrhárovi regálov môžete odstrániť vybraný stĺpec a či zmeniť jeho rozmery. A vždy vidíte pred sebou celkové rozmery, hmotnosť regálovej zostavy a aj celkovú hodnotu.

Hotovo? Ste spokojný so svojím výberom? Tak už len zadať do objednávky, koľko kusov zostáv chcete kúpiť. Súčasne si môžete stiahnuť v pdf formáte návod na montáž celej zostavy, ako správne postupovať pri zostavovaní jednotlivých komponentov. A tiež zásady správnej obsluhy regálového systému. Po kliknutí na tlačítko „Objednať“ vás čakajú už len posledné kroky. Zadať svoje údaje, kam doručiť regálovú zostavu a spôsob platby. A tešiť sa na nové regále a poriadok v sklade. Či už ste zavedená obchodná firma lebo len potrebujete mať poriadok vo veciach vo svoje garáži. V oboch prípadoch sa môžete obrátiť s dôverou na www.regalsistem.sk.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.