Nový Penzión u vinára

Či už Veľkým Krtíšom len prechádzate alebo ste priamo jeho obyvateľom, novo vás môže potešiť Penzión u vinára. Pocestným poskytuje možnosť zastaviť sa a oddýchnuť si pri dobrom jedle, prípadne ponúkne nocľah na dlhej ceste, miestni uvítajú dobré jedlo v príjemnom prostredí v penzióne kúsok za mestom.


Nový objekt stojí hneď vedľa viníc, z ktorých pochádzajú sladké a voňavé hroznové bobule aj pre vychýrené odrodové vína. Tie dodáva vinárstvo MOVINO nie len na stoly penziónu, ale aj do obchodnej siete na celom Slovensku. Vhodne tak dopĺňajú slovenské jedlá, pripravované skúseným personálom.

Tradičná reštaurácia je pripravená ponúknuť kvalitné a zdravé jedlá nie len v čase obeda či večera, ale radi pre vás pracovníci Penziónu u vinára zorganizujú aj rodinné oslavy alebo firemné stretnutia. Podľa počtu účastníkov si vyberiete veľkosť vyhradeného priestoru.

vidlicka

Pri viacdenných udalostiach vám príde vhod možnosť ubytovania v podkrovných izbách a tak vaša zábava môže prebiehať až do neskorých hodín, bez ohľadu na to, či sa bude jednať o firemný večierok, stretnutie priateľov alebo svadobnú hostinu. Počas celej doby sa môžete spoľahnúť, že vaše auto bude chránené na parkovisku, ktoré patrí k penziónu a je spoľahlivo oddelené od okolia plotom.

Kuchári penziónu používajú pre svoje zdravé jedlá len čerstvé suroviny, ktorými okolitý kraj, známi svojou poľnohospodárskou produkciou, oplýva. Lahodné chute miestnych špecialít vás určite zlákajú navštíviť Penzión u vinára aj nabudúce.

Ako obchodný cestujúci oceníte, že penzión je blízko hlavnej cesty ešte pred začiatkom mesta a tak nemusíte blúdiť po uliciach Veľkého Krtíša a hľadať možnosť ubytovania alebo stravovania. A ráno môžete bez zdržiavania vyraziť za svojimi pracovnými povinnosťami.

Rodinné prostredie je ako stvorené aj na dovolenku. Najmä ak je vaším koníčkom turistika alebo cykloturistika, bude sa vám okolie páčiť. Večer sa môžete vrátiť do útulného prostredia, kde vás bude čakať oddych a relax. Chutné jedlo môžete spojiť s degustáciou kvalitných odrodových vín z miestnej produkcie a lepšie tak spoznáte tento malebný kraj a dobrých ľudí, ktorí v ňom žijú.

Ľudia z Penziónu u vinára sú pripravení splniť vaše gastronomické a degustačné želania, nech ste sa tu zastavili cestou za svojimi pracovnými povinnosťami lebo ste si s priateľmi zašli za mesto urobiť si príjemný večer. A ak ste penzión ešte nenavštívili, po ochutnaní dobrých jedál a spoznaní príjemného personálu budete vedieť, prečo sa sem vaši známi radi a znova vracajú.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.