Ako oddialiť tvorbu vrások či zjemniť ich súčasný vzhľad?

Mimické vrásky sú tikajúcou hrozbou, ktorá sa nakoniec objaví na tvári každého jedného človeka. Vy však dokážete ich prejavenie oddialiť, a to vhodnou starostlivosťou o pleť. Tú je potrebné ošetrovať prípravkami, ktoré stimulujú tvorbu elastických vláken či zabraňujú spazmom mimických svalov. Zároveň musíte zabezpečiť jej dokonalú čistotu, výživu a hydratáciu. Ako na to? Dozviete sa nižšie.
 


Krém s obsahom kyseliny hyaluronovej

Určite ste sa stretli so širokou plejádou krémov proti vráskam, no nasledujúce látky pravdepodobne neobsahoval ani jeden z nich. Kyselina hyaluronová je prirodzenou súčasťou našich tkanív, v ktorých zabezpečuje elasticitu a tvárnosť. S pribúdajúcim vekom však jej obsah postupne klesá, čo sa prejavuje aj ako ochabnutie kože v oblasti tváre či dekoltu. Je preto ideálne túto kyselinu telu pravidelne dodávať. A práve to vám jednoducho umožní kyselina hyalurovová krem. Tento prípravok obsahuje HA kyselinu v kombinácií s bio arganovým olejom, a preto je naozaj silnou zbraňou, dokonca aj na už vytvorené vrásky. Jeho pravidelné používanie vyhladí vašu pleť, ktorá citeľne omladne aj o niekoľko rokov.

krem-proti-vraskam-s-hadim-jedom

Hadí jed na vrásky

Aj keď je hadí jed nebezpečný, v niektorých prípadoch môže byť pre nás prospešný. A to aj v snahe zbaviť sa, prípadne zabrániť tvorbe vrások. Krém s hadím jedom obsahuje jed štrkáča, ktorý tvorí tzv. SYN-AKE látku. Tá sprostredkúva relaxáciu mimických svalov, čo zabezpečí odstránenie aj výraznejších mimických vrások. Hadí jed je v kréme prítomný aj s kolagénom, ktorý je rovnako silnou zbraňou na vrásky.

enzymaticky-peeling-ryor

Základom je prirodzená regenerácia

Na výskyt vrások vplýva aj celková starostlivosť o pokožku. Tá by mala byť naozaj poctivá, pretože zdravá koža je odolnejšia aj voči starnutiu. Okrem bežného umývania a aplikácie krému pleť z času na čas ošetrujte aj peelingom. Veľmi zaujímavým tipom je enzymatický peeling, ktorého enzýmy odstraňujú cielenie len odumreté bunky. Vďaka tomu bude zabezpečená prirodzená regenerácia kože, ktorá je základom jej zdravého a atraktívneho vzhľadu.

Všetky uvedené prípravky si môžete zakúpiť aj v internetovom obchode Maxcare.sk.

Myšlienka k článku “Ako oddialiť tvorbu vrások či zjemniť ich súčasný vzhľad?

  1. Google Chrome 62.0.3202.94 Google Chrome 62.0.3202.94 Windows 10 x64 Edition Windows 10 x64 Edition

    Neverila som, že krém s hadím jedom može mať naozaj také skvelé účinky. Ale po vyskúšaní som sa presvedčila o opaku a na Vianoce som mamine objednala darčekový koš kozmetiky s hadím jedom, tak dúfam, že sa poteší 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.