Prírodná kozmetika

Som milovníčkou kozmetiky a kozmetických prípravkov počnúc krémami na ruky, voňavými sprchovými gélmi, rôznymi kúrami na vlasy a vlasovými maskami cez oleje na telo až po dekoratívnu kozmetiku vo forme miliónov odtieňov červeného laku na nechty či štyroch druhov maskary na oči. Niekto by povedal, že mám doma malé chemické laboratórium a svojmu telu a pleti viac škodím ako pomáham. Ale nie je to tak. Prečo?
 

 


Príroda vie, čo každá žena potrebuje

Nie je totiž krém ako krém, či olej ako olej. Nikto nehovorí, že si tvár natieram olivovým olejom lebo nič iné nie je prírodné. Naopak. Skúšali ste už argánový olej? Jasne, človek si toho prečíta na nete mnoho, ale vyskúšať niečo na vlastnej koži je predsa len o inom.

denny-krem-s-arganovym-olejom V posledných dňoch sa počasie výrazne ochladilo a pocítila som to hlavne na tvári a rukách, kde moja pokožka začala nielen vysychať, no začali sa mi dokonca odlupovať malé šupinky kože. A to sa mi samozrejme nepáčilo. Hľadala som niečo, čo ponúka bio kozmetika. Vyskúšala som teda 100% argánový olej, ktorý regeneruje pokožku a dodáva jej dôležité vitamíny, najmä vitamín A a vitamín E. Už po prvej aplikácii som videla zmenu, keďže moja pleť nielen nebola vysušená, no dokonca sa pekne začala vypínať. Moje zregenerované bunky sa začali usmievať a ja tiež. Prírodná kozmetika mi skrátka robí dobre.

A čo s mojou korunou krásy?

Vlasy sú pre každú ženu jednou z najdôležitejších súčastí dotvárania jej vonkajšieho imidžu. Rovnako tak to je aj u mňa, avšak chladné zimné obdobie neprospieva ani vlasom ani vlasovej pokožke. Zmeny teploty vo vnútri bytov či kancelárií a následný prechod do mínusových teplôt vonku znamenajú pre vlasy totálny šok. Ak však chcete, aby ste ich uchránili od nežiaducich vplyvov a zároveň im poskytli výživu, skvelým prírodným kozmetickým doplnkom bude pre vás kokosový olej. Milujem všetko, čo je kokosové, či už jedlé alebo nejedlé a práve kokosový olej sa pre mňa stal všeliekom. Dá sa použiť či už na pery, ruky, celú pokožku tela, alebo rovnako tak na vlasové zábaly, ktoré dodajú vašej korune krásy lesk a starostlivosť, ktorú potrebujú.

Takže vážené dámy, nie vždy musí byť pre vašu krásu využitá chémia. Veď príroda sama vie, čo nám poskytnúť, aby sme boli stále krásne navonok aj zvnútra. Vyskúšajte, bio kozmetika je zázrak prírody.

Myšlienka k článku “Prírodná kozmetika

  1. Google Chrome 61.0.3163.100 Google Chrome 61.0.3163.100 Windows 10 x64 Edition Windows 10 x64 Edition

    Na arganový olej nedám ani ja dopustiť. Používam ho ako na telo tak aj na vlasy. Pokožka i vlasy sú po ňom hydratované, hladké a príjemné na dotyk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.