Vyskúšajte efekt Mŕtveho mora aj na vašom tele

Potrebujete zregenerovať vašu pokožku či trpíte kožným ochorením? Ste už zúfalí z mnohých vyskúšaných prípravkov, ktoré u vás nezanechali želaný efekt? Stavte na prírodu a azda najzdravšie more na celom svete. Veľa lekárov odporúča svojim pacientom dovolenku pri Mŕtvom mori, ktorá im okrem oddychu poskytne aj pridanú hodnotu. A práve tú môžete zažiť na vlastnom tele aj bez nutnosti cestovať tisícky kilometrov.

Unikát v obsahu minerálnych látok

Kozmetika z Mŕtveho mora dokáže tento prírodný unikát priniesť aj k vám domov. Jeho sila spočíva najmä v jedinečnom obsahu minerálnych látok, ktoré v takej koncentrácií nenájdete azda nikde na svete. Draslík, sodík, vápnik, horčík, bróm či síra. Všetky tieto prvky sú nevyhnutné pre naše zdravie, ale aj fyzickú krásu. A dodá vám ich práve kozmetika z Mŕtveho mora spolu so svojim blahodarným účinkom najmä pri terapií akné, ekzémov a psoriázy.

Soľ z Mŕtveho mora premení obyčajnú vodu na liečivý prameň

Určite by pre vás bolo najlepšie vykúpať sa priamo vo vodách Mŕtveho mora. To však ostáva často len snom. Aj preto výrobca prírodnej kozmetiky prichádza s produktom, ktorý dokáže premeniť aj obyčajnú vodu z vodovodu na liečivý slaný prameň. Soľ z Mŕtveho mora pridaná do kúpeľa vytvorí vo vani vaše súkromné more, ktoré vám napomôže regenerovať organizmus, a to nielen zvonka, ale aj zvnútra. Kúpeľ je odporúčaný nielen ľuďom trpiacim vyššie spomenutými kožnými ochoreniami, ale aj tým s problémami dýchania či všetkým, ktorí si chcú dokonale oddýchnuť a očistiť či oživiť kožu na celom tele.

kawar-kupelova-sol-z-mrtveho-mora

Akné zredukuje sírové mydlo

Ak je vašim hlavným problémom akné, svojej pokožke musíte dopriať dostatočnú hygienu a nadštandardnú starostlivosť. A to nie obyčajnými prípravkami, ale kozmetikou priamo určenou na akné. Jedným z účinných čistiacich prostriedkov na aknóznu pleť je sírové mydlo z Mŕtveho mora. Nielenže kožu čistí, ale zároveň znižuje produkciu kožného mazu, tlmí zápaly a tak redukuje nepríjemné výražky.

Uvedenú kozmetiku z Mŕtveho mora, ale aj ďalšie prípravky si môžete zakúpiť v internetovom obchode Maxcare.sk.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.