Závlaha záhrady – záruka krásy a bohatej úrody

konva na vodu

Vždy keď v zime vonku sneží a šoféri nadávajú na cestárov, ja mám dôvod k radosti. Veď mi predsa do záhrady padá vlaha. Len tak. Zadarmo. A hoci by sa zdalo, že v zime rastliny vodu nepotrebujú, opak je pravdou. Mnohé, hlavne novovysadené, sú na nedostatok vody citlivé. Ak sa niektorá neprijme, problém nebýva mráz, ale nedostatok vody.


V zime a keď prší sa o zavlažovanie postará príroda. Ale čo robiť, keď je sucho? Polievať? Kde na to však vziať dosť času a vody? Ak by ste aj našli dosť času, zálievka nemusí stačiť. Najmä ak je horúci deň. Čo robiť?

závlaha záhrady Iste už aj vám niekedy napadlo, aké by to bolo jednoduché, keby u vás na záhrade fungovala automatická závlaha. Zatlačením niekoľkých tlačidiel by ste systém naprogramovali a nemuseli by ste sa už viac o nič starať. A viete, že čosi také je už dostupné aj u nás? Na splnenie vašich prianí je tu závlaha Hunter. Spoľahlivému systému tejto firmy nerobí problém postarať sa o vašu záhradu či trávnik. Má s tým už pätnásť rokov skúsenosti. Ak sa rozhodnete pre zabudovanie automatickej závlahy, odpadne vám kopec starostí. Firma príde k vám, urobí bezplatnú obhliadku miesta, kam závlahu potrebujete. Po namontovaní systému nielen, že bude závlaha záhrady automatická, ale nastaviť si ju môžete aj podľa jednotlivých záhonov. Veď nie každá rastlina potrebuje rovnaké množstvo vody.

A čo s trávnikom? Aj závlaha trávnika bude oveľa jednoduchšia. Tým, že bude pravidelná a dostatočná, trávnik bude svieži a zelený aj v horúcom lete. Zároveň sa vám zníži spotreba vody a celkovo vám klesnú náklady na polievanie.

A čo so závlahovým systémom v zime? Žiaden strach. Firma vám pomôže s jeho zazimovaním a tak isto zabezpečí kompletný servis.

No tak uznajte. Nestojí vám vaša záhradka a vaše pohodlie za to?

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.