Abeceda lekárov

Abeceda lekárov

Poznáte svojho lekára? Viete, kde ordinuje? Výborne. A čo keď budete na návšteve na opačnom konci republiky a budete potrebovať lekársku pomoc? Kde nájdete lekára, ktorého zásah potrebujete? Tak ako všetko, na internete.


Niekedy potrebujete všeobecného lekára, inokedy, ak máte špecifické obtiaže, ktoré občas prepuknú v akútny stav, hľadáte konkrétneho špecialistu. Viete presne, čo vás trápi, aj to, čo vám pomôže. Lenže recept môže vypísať len špecialista.

Medzi ľudmi sú už veľmi rozšírené smartphony alebo tablety s pripojením na internet, takže nie je problém pripojiť sa a otvoriť si stránku http://abecedalekarov.sk. Široká databáza lekárov na Slovensku, všeobecných aj odborných, obsahuje nie len meno a špecializáciu lekára, ale aj sídlo jeho ambulancie a telefonický kontakt.

Pod týmito údajmi nájdete komentáre, podľa ktorých si môžete urobiť úsudok nie len o odbornosti, ale aj ľudskom prístupe konkrétneho lekára. A samozrejme môžete sami pochváliť toho, ktorý pomohol vám.

Každá karta lekára obsahuje samozrejme aj abecedný zoznam ostatných lekárov rovnakej špecializácie v rovnakom meste. To pre prípad, že by ste sa nedovolali tomu, ktorého ste si vybrali alebo by ste neboli spokojný s jeho reakciou na vašu požiadavku či sa vám nepáčilo jeho hodnotenie.

Samotné vyhľadávanie lekárov je veľmi jednoduché. Môžete začať buď podľa špecializácie a pokračovať okresom a mestom pôsobenia. Alebo začnete krajom, okresom a mestom a vyberiete si lekára. Pritom vždy vidíte aj alternatívy k vášmu hľadaniu, teda iných lekárov.

Abeceda lekárov má ambíciu prinášať kompletný zoznam všetkých lekárov na Slovensku. Web sa ľahko ovláda a nájdenie hocijakého lekára alebo lekárky je dielom okamihu. Ak hľadáte nového lekára, určite to vyskúšajte cez web http://abecedalekarov.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.