Hrnčeky, termosky a šejker? Aj v zime sa dá spestriť pitný režim

Vonku panuje zimné počasie, množstvo snehu a určite ste neraz prišli domov zmrznutí a radi by ste sa zahriali nejakou tekutinou.

Tescoma túto možnosť predpokladala a práve preto ponúka hrnčeky, do ktorých si môžete naservírovať teplý čaj, prípadne teplú kávu. Jedná sa o viaceré druhy z edície Crema, Allegro, no na výber máte aj hrnček na čaj s podšálkou Yasmin. Práve pitie nápojov z týchto hrnčekov vás zahrejú a nabudia vo vás pocit tepla. Vďaka kúpe týchto produktov si môže takisto skrášliť vašu kuchyňu a aj samotné stolovanie. Hrnčeky majú totiž príjemné uško na uchopenie do ruky, moderný vzhľad a jednoduchú líniu.

Ďalším produktom do povinnej zimnej výbavy je termoska. Tú môžete nosiť do práce, školy, ba aj na dovolenky a lyžovačky – a to aj napriek mrazivému a chladnému počasiu. Horúci čaj alebo káva totiž zostanú horúcimi, ich teplota je v termoskách nezmenená. Práve termosky od Tescomy ponúkajú rôzne variácie: máte na výber modely Family, Family Pastel, Constant alebo Sporty. Práve termosky sú vyrobené z odolných plastov, pričom napríklad Sporty sa môže pýšiť nerozbitným telom. V každej z nich nájdete termoizolačnú vložku, ktorá zabezpečí, že vaše nápoje a potraviny nevyhladnú.

tescoma_sk

Ak sa počas zimy doma nudíte a vďaka nadmernému snehu nemôžte ísť von, môžete si chvíle strávene doma spríjemniť vďaka šejkeru. Šejker Presto 0,5l je vhodný na prípravu alkoholických a aj nealkoholických nápojov, vhodný môže byť takisto pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o fitness a cvičenie. Vďaka tomu môžu byť použiteľné nielen v domácnosti. Šejker je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, pričom obsahuje sieťku na cedenie koktejlov. Na tento vybraný produkt je uvedená 3 ročná záruka.

tescoma_sk

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.