Motorový fúrik nie je motorové koliesko

Elektrické koliesko. Kúpili by ste si elektrické koliesko, ktorého reklamu vidíte na obchode alebo v časopise? Na čo by ste ho namontovali? A aký dlhý kábel k nemu potrebujete? Možno aj iné otázky vás napadnú. Zbytočné otázky. Žiadne koliesko ani koleso na elektriku sa nepredáva. Aký zmätok dokáže narobiť jeden nepozorný prekladateľ, aké problémy vyvolá jeden nesprávny preklad z tak blízkeho jazyka, akým je čeština.Čo už, pomýliť sa môže každý. Ale aby sa chybné preklady objavovali roky v inzercii v časopisoch alebo na plagátoch slovenských predajní, ktoré predávajú Motúčko, tento skvelý český výrobok, a nikto si to nevšimne, nikto nezasiahne, nikto to neopraví? To mi hlava neberie.

Motúčko

My v našej záhrade využívame Motúčko vždy, keď potrebujeme niečo previesť. V rukách nenosíme nič, čo by bolo ťažšie ako do jednej ruky. Neprišli sme sa do záhrady zodrať, ale relaxovať. A hoci je podľa jedného známeho šesťsto eur za plne vybavené Motúčko veľa, my si to nemyslíme. Motúčko už urobilo veľa roboty a dúfame že ešte viacej jej spraví.

No často sa nás ľudia pýtajú, kde sme ho kúpili. A prekvapí ich, že sa dozvedia že u nás v elektre, na obchodnej ulici. Až keď ich upozorníme, spomenú si, že áno, takú reklamu na zábradlí videli, ale nenapadlo ich, že sa za tým skrýva taký skvelý pomocník na stavbu a záhradu.

Nie je to škoda? Výrobca ani predajcovia nechcú predávať viac?

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.