V roku 2015 už nebudete sami

Rok sa s rokom stretol a vy ste opäť nenašli toho pravého/tu pravú? Tak to už teda naozaj musíte robit niečo zle. Len si to priznajte, koľko nevydarených pokusov ste už urobili, koľkokrát ste už boli sklamaní a len skúste zrátať na prstoch, koľkokrát ste si povedali, že už nikdy viac, že víám to za to jednoducho nestojí. Sami viete ako to je, veľakrát stačí trochu zmeniť prístup, metódu či prosto čokoľvek aj nepodstatné a úspech sa dostaví. Toto pravidlo neplatí iba pro prípad vzťahov, je to vlastne takový naprosto všeobecný zákon pre všetko. Vyskúšali ste už online zoznamku? Ak áno, možete si být takmer istí, že ste si len vybrali zlý čas či zlú zoznamku.  Vlastne, druhý spomenutý prípad je viac rozšírený. Preto, ak chcete mať naozaj úspech, venujte dostatočný čas výberu tej pravej zoznamky!


Napríklad taká www.europska-zoznamka.sk je niečo naprosto úžasné a výnimočné na našom „trhu“ so zoznamkami. Že ste o nej ešte nepočuli? Tak to teraz dávajte poriadný pozor. Ako už aj názov može poradiť, ide o zoznamku v rámci celej Európy. Nie je však výnimka ani muž zo Spojených štátov či inej neeurópskej krajiny. Spoznajte, ako rozmýšlajú chlapi v iných častiach naše zemeguľe a možno prídete na to, že vám slovenské a české uvažovanie mužov absolútne nesedí. A ako bonus k tomu, že spoznáte možno budúceho manžela či aspoň veľmi dobrého zahraničného priateľa, si precvičíte si cudzí jazyk, spoznáte iné zvyky a návyky a na sto percent zažijete niekoľko pekných chvíľ.

Nenechajte se strhnúť stereotypom, ktorý si dovoľuje tvrdiť, že vzťahy stvorené cez internet nefungujú. Je pravda, že niektorým párom to jednoducho mimo virálny svet neide; ale nie je risk presne taký istý i v prípade, že sa ľudia spoznajú osobne, napríklad na párty? Po čase predsa tiež opadá ta prvotná „maska“ a ukáže se naše pravé ja. Tak skúste dať európskej zoznamke šancu a vytvorte si profil, keďže je to úplne zadarmo. Ak už by vám to nemalo nič dať, bude to pre vás aspoň skúsenosť. Dajte si predsavzatie do nového roku, a prekonajte svoje staré zažité návyky. Uvidíte, ako vám to zmení život k lepšiemu.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.