Vyfarbite si jeseň akrylovými farbami

Prichádza jeseň. Lístie na stromoch hýri najrôznejšími farbami. A slnko svojimi, ešte stále dosť teplými lúčmi, zalieva všetku tú nádheru. Ak sa vydáte do prírody načerpať trochu z tej úžasnej atmosféry, možno si nejaký ten obrázok budete chcieť aj uchovať. Možno na fotke, možno v len tak v pamäti a možno sa rozhodnete namaľovať si obrázok.


Dlhé zimné večery sú na takúto zábavu ako stvorené. A ak máte malé deti, určite vám s tým radi pomôžu. Obrázky maľované akrylovými farbami nemusia byť len na plátne či papieri. Vďaka výborným vlastnostiam priľnú takmer na každý povrch. Len ho musíte zbaviť prachu a mastnoty. Ale potom si môžete vymaľovať napríklad svoj hrnček, drevenú debničku na hračky či vyfarbiť podklad pod nalepenie zaujímavého obrázku zo servítky.

Pracovať s akrylovými farbami je pritom úplne jednoduché. Zvládnu to aj začiatočníci či malé deti. Veľkou výhodou je ich prírodné zloženie a riediteľnosť obyčajnou vodou. Rýchlo schnú a po zaschnutí sú už vode odolné. Vybrať si môžete z nespočetného množstva odtieňov. Od jemných pastelových až sýte farby.

akrylové farby

Ak si chcete kúpiť všetko potrebné na maľovanie obrázkov, či už to budú samotné akrylové farby, ale aj štetce, plátno či iné pomôcky, nemusíte behať po obchodoch. Okrem toho, v malých mestách ani takéto obchody nenájdete. V internetovom obchode nájdete úplne všetko. Platiť môžete prevodom na účet alebo formou dobierky. Dodacia lehota je od 5 do 10 dní. V závislosti od druhu objednaného tovaru. Tovar vám až domov dovezie Slovenská pošta alebo kuriér, podľa vášho výberu.

Tak neváhajte a zachyťte si farebnú jeseň vo svojom vlastnom obrázku už dnes.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.