Kozmetické bielenie zubov

ověřené bělení zubů doma

 

To, ako človek vyzerá a ako sa cíti, záleží od veľkej miery od toho, čo robí a čo je. A hoci neustále počujeme najmä od tých menej úspešných, že za to môže genetika, úspešnejší nám môžu potvrdiť, že za veľa dobrého aj zlého môžeme sami. Jedlom a starostlivosťou môžeme ovplyvniť napríklad aj svoj dych a farbu svojich zubov.
 
 


Svoje by o tom mohli rozprávať napríklad fajčiari. Alebo ich nefajčiarski partneri. Zákernosť nesprávnej životosprávy spočíva v pomalom, ale dlhodobom pôsobení. Keď zjete cibuľu, smrdí vám z úst deň, po cesnaku možno dva. A potom je zase všetko v poriadku. Ale sú zlozvyky, ktoré v mladosti na našom tele znaky nenechávajú, ale prejavia sa naplno napríklad po štyridsiatke. A hoci ihneď prestaneme s „nevhodným“ správaním, následky sú už tu a je problém sa zbaviť všetkých dôkazov „hriechov mladosti“. Napríklad žltých zubov.

Ale bielenie zubov zaujíma nie iba fajčiarov. Môže byť mnoho dôvodov, prečo chcú mať ľudia belšie zuby. Či už z profesionálnych dôvodov vystupujú pred verejnosťou (a nie len celebrity, ale napríklad aj lektori, obchodníci, prednášajúci…) alebo sa len jednoducho chcú cítiť lepšie. Zrejme aj reklama robí svoje. Ale tak, ako sa biele zuby postupne menili na menej biele, by sa prirodzeným spôsobom po zmene návykov ich farba menila opäť na žiarivo bielu. A čakať nechce nikto.

Dokonca ani na bielenie zubov u stomatológa v čakárni. Nehovoriac o tom, aký strach majú niektorí ľudia z návštevy zubára alebo len zo zvuku zubárskej vŕtačky. A ešte by im pri bielení zubov zubár našiel nejaký kaz a chcel ho opraviť. Radšej budú čakať, kedy malý kaz prepukne vo veľkú bolesť a potom…

Pre všetkých je tu kozmetika na bielenie zubov. Nemusíte nikam chodiť, nemusíte sa stresovať a čas si určíte sami. A nemusíte sa báť peroxidu. Kvalitná kozmetika na bielenie zubov na prírodnej báze je dlhodobo overená. Môžete si vybrať bieliacu sadu na všetky zuby naraz alebo diskrétne bieliace pero na vyriešenie lokálneho problému. Alebo profesionálnu sadu na postupné bielenie zubov. Stačí päť minút denne.

ověřené bělení zubů doma
ověřené bělení zubů doma

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.