Detská móda alebo pre deti to najlepšie

sveter

Ste mladí rodičia, ktorí sa radi pekne obliekajú a chceli by ste tak obliekať aj svoje deti? Alebo si módne oblečenie vyžadujú vaše deti samotné? No,pravdu povediac, pri pohľade na dnešné dievčenské svetre a im ani nečudujem. Tie farebné kombinácie a rôzne vzory priam lákajú k okamžitej kúpe. A to nehovorím len o dievčatách. Dnes sa radi pekne obliekajú aj chalani. Prečo im to teda neumožniť?

 

 

 


Za čias môjho detstva to bolo iné. Na nejaké reči o móde nebol čas. Bývali sme na dedine. Do mesta chodila len mama. Do práce. A tak tam aj nakupovala. V obchode zvanom jednoducho „Odevy“. V ňom ste našli spolu dámske šaty, dievčenské svetre aj rôzne chlapčenské oblečenie. Keďže tento obchod bol od nás cez tridsať kilometrov a ani výber v ňom nebol ktovie aký, mama kupovala všetko oblečenie od oka. A tak sa často stávalo, že bratove chlapčenské nohavice boli aj o dve čísla väčšie a vôbec sa mu nepáčili. No ale čo už. Hlavne, že boli. Úpravy prišli na rad neskôr.

Od šijacieho stroja po internetový obchod

nohavice Ako teda upraviť chlapčenské oblečenie, aby ho ten „vymýšľajúci“ chlapec chcel nosiť? V tom čase ostávalo jediné, sadnúť za šijací stroj a chlapčenské nohavice pekne krásne upraviť. Zúžiť alebo skrátiť. A móda či obľúbená farba? To vtedy rodičov nezaujímalo. Tak sme boli radi, že máme aspoň občas niečo nové.

Dnešní rodičia to majú jednoduchšie. Dievčenské svetre netreba štrikovať, ani chlapčenské nohavice nijako upravovať. Kúpiť sa dajú hotové v špecializovaných obchodoch. Ak tam dieťa vezmete, určite si samo vyberie.

Že nemáte chuť chodiť po všetkých tých obchodných centrách, tráviť tam more času nakupovaním, no chceli by ste vaše deti pekne obliecť? Žiadny problém. Pri malej prechádzke internetovým obchodom si vyberiete chlapčenské oblečenie aj dievčenské svetre. A to všetko zvládnete za niekoľko minút z kresla vašej obývačky. Neveríte? Vyskúšajte. Určite neoľutujete.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.