web analytics
okt 122018
 

Sandevilla je krásna trvalka, ale nie je mrazuvzdorná. To si mnohí ľudia mýlia a preto im tento kvet vyhynie. Celé leto ju Olinka mala na záhrade v predzáhradke. Pretože letné dni už skončili a hrozia prízemné mrazy, sandevilla sa sťahovala.

 Predtým sme ju mali na okne v paneláku. Dva kvetináče mali svoje miesto na parapete a na jar sme ich odviezli do záhrady. Tu dostali každá svoje miesto. Najlepšie sa darilo tej v predzáhradke. Od rána tu má slnko, ale na obed už je v tieni, takže nie je na plnom úpeku celý deň.

Sandevilla v predzáhradke

Pretože sú v kvetináči, nemajú vlahu zo zeme, ale to Olinke nerobilo starosti, pravidelne polievala všetky rastliny v kvetináčoch, ktoré v záhrade má. No s rizikom prichádzajúcich prízemných mrazov a ochladenia sa rozhodla, že ich opäť prevezieme do mesta do bytovky.

Tu sa ale vyskytol problém. Obidve sandevily vonku na záhrade tak prosperovali, že sa na okno nezmestili. Museli sme ich „rozsadiť“ 😉 Teraz zimujú každá osamote. Len čo sa na jar pominú mrazy a zvýšia sa teploty, opäť ich naložíme do auta a pôjdu na vzduch. Zjavne im to prosperuje.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu nastálo len za 350 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

 Zanechať komentár

Môžete používať tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.